Dursun Özbek, Muslera'nın Biletini Kesti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Muslera'nın Biletini Kesti!

Sneijder in selcuk ile birlikte bu takima goz gore gore zarar veren baslica kangren oldugunu zaten forumun cogu kabul ediyordur

fakat bu adamlari bu payeleri verip de bu hale getirenler de eski ve mevcut yonetimlerdir

akli basinda yonetimlerin ayni adamlara ne kadar para verdiklerini goruyoruz ve gorecegiz de zamanla

:asd22:

kabul ediyor musunuz GSC

Sneijder in selcuk ile birlikte bu takima goz gore gore zarar veren baslica kangren oldugunu zaten forumun cogu kabul ediyordur

fakat bu adamlari bu payeleri verip de bu hale getirenler de eski ve mevcut yonetimlerdir

akli basinda yonetimlerin ayni adamlara ne kadar para verdiklerini goruyoruz ve gorecegiz de zamanla
sizin seçip hala daha bertaraf edemediniz yönetim mesela

Ulan bugün sakladığın dursuj yarın Taliscayı getirse ilah ilan edersin sen.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Sneijderin yaptığı açıklama bana antrenmana başlamam söylendi,başka hiç bişey değil. Senin yaptığın gazete haberleri kesinlikle doğru, şimdi inanıyorum gibi olaya hiç girme. Bunu desteklemek için al buyur resmi açıklama diye bir yöneticinin ağzından yazılmış haberi koydun, bak resmi açıklama diye yazarak.

Tudor geldiğinde bu takım beş puan geride ve beşiktaşa karşı daha içerde oynamamıştı. Onu geçtim altı ay geçti adamın altı aydır çalıştırdığı takım dalga dalga atakları geçtim kasaba takımına karşı oyunu dahi kontrol edemedi. Etmeyi de geçtim iki pas yapamadı.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

kenan sneıjder takımın futbolcusu ve kadrolu işçisiydi. kadro dışı da bıraksan da antrenmana çıkaracaksın yer hoca tesis edeceksin . bunun isteyip istememeyle alakası yok .
yapmak zorundasın bu hem hak hem görevdir. daha önce bu durum açıklandı zaten

kenan sneıjder takımın futbolcusu ve kadrolu işçisiydi. kadro dışı da bıraksan da antrenmana çıkaracaksın yer hoca tesis edeceksin . bunun isteyip istememeyle alakası yok .
yapmak zorundasın bu hem hak hem görevdir. daha önce bu durum açıklandı zaten
Eee zaten biz ne diyoruz? Sneijderin açıklaması da bu kadardı zaten, bana antrenmana başlamam söylendi. Oysa sen bile bunu para koparmak için kullanıyor dedin, öyle yorumlayıp bir yöneticinin ağzından yazılmış bir haberi buraya resmi açıklama olarak koydun. Oysa Sneijder bana antrenmana başlamam söylendi yazdı, yani seninde değimin ile yönetimin yapması gerektiğini yaptığını açıkladı sadece. Yönetim kadro dışı bıraksada bunu yapmak zorunda deyipte, Sneijder bunu açıkladı diye para koparmaya çalışıyor demek bile tüyler ürpertici.

Üstüne birde altı aydır başta olup hala hiç bir halt yiyemeyen adama destek çıkmak tüyleri yerinden koparıyor. Kendi takımı değilmiş de falanmış. Ulan kendi takımı ne alaka kasaba takımı lan kasaba takımı. Karşısına PTT ligi takımı ile çık en azından dişe diş mücadele eder. Birde Tudor için fizik güce, kondisyona önem veriyor, bunu iyi yapıyor diyorsunuz. Kasaba takımı ezdi lan bizi, rezil etti rezil.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Eee zaten biz ne diyoruz? Sneijderin açıklama bu kadardı zaten, bana antrenmana başlamam söylendi. Oysa sen bile bunu para koparmak için kullanıyor dedin. Yönetim kadro dışı bıraksada bunu yapmak zorunda deyipte, Sneijder bunu açıkladı diye para koparmaya çalışıyor demek bile tüyler ürpertici.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

bu adam bonservisini bedava aldı değil mi ? sözleşmesi 1 yıl kalmamış mı ?
e bir zahmet de oynamadığı yılın parasından feragat etsin . ha etmeyebilir de ama o zaman da a2 ile antrenmana çıkardı ya da bizi şikayet eder 1 yıllık parasını alır biz de erkenden gittiği için kendisinden bonservisini getirmesini isterdik.
sampdoria isteyseydı ya da çin'den verdiğimiz parayı veren kulup bulsaydı emin ol bonservisini yine bedelsiz isterdi.

bu adam bonservisini bedava aldı değil mi ? sözleşmesi 1 yıl kalmamış mı ?
e bir zahmet de oynamadığı yılın parasından feragat etsin . ha etmeyebilir de ama o zaman da a2 ile antrenmana çıkardı ya da bizi şikayet eder 1 yıllık parasını alır biz de erkenden gittiği için kendisinden bonservisini getirmesini isterdik.
sampdoria isteyseydı ya da çin'den verdiğimiz parayı veren kulup bulsaydı emin ol bonservisini yine bedelsiz isterdi.
Adamın içerde 1,5 milyon alacağı vardı, yani senin daha hala lanse ettiğin gibi utanmaz biri olsaydı çoktan alacaklarım şu kadardır ödenmedi diye basıp gider üstüne bu sezonun parasını alır, bir güzelde ceza ödetirdi. Hemde hiç Türkiyeye falan dönmeden, istese bunu daha geçen sezon bitmeden yapardı, çünkü 1,5 milyon adamın bir yıllık alacağının üçte biri. Sırf bu bile senin resmi açıklama olarak kabul ettiğin gazete haberlerini yalanlıyor. Yani para koparmak isteyen adam hem misli ile o parasını alır hemde gider başka takım ile sözleşme imzalardı, bonservis getirecek diye de aval aval bakardınız. Bunu bile hala düşünmeyip, kuruş, bunu yapmayan kuruş almadan giden adama sallıyorsun.

Sen böyle devam et, o desteklediğin Tudor Selcuğu oynatıp başarıdan başarıya koşturacak bizi zaten. Şimdi hiç yerine daha adam alınmadığı için, alınınca kesecektir deme, adam selcuğun üzerine takım kuruyor. İstemediği adamı, yerine adam alınmasa bile kadro dışı bırakır, aynı hani sneijderi istemediği gibi. Gerçi ötleğin teki, çıkıp sneijderi istemiyorum bile diyemedi korkak heyetine tükürdüğümün teknik direktör bozuntusu.

Heybetinin içinde gram adamlık, gram utanma olsaydı, burası Galatasaray, burada kasaba takımına karşı mağlubiyet olmaz, sorumluluk benim deyip en azından özür diledi bahane üreteceğine,ki aslında istifa etmesi gerekirdi ya. Sırf bonservisine yirmi milyon harcanmış oyuncular alındı, hemde Galatasaray da hiç görülmemiş şekilde kamp baslamadan, hala daha kendi takımı değil hikayeleri. Bal gibi de kendi takımı, altı aydır bu takımın başında.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
--------------------------cenk--------------------------

groysroys-------cedcu------dany-----------a.telles

----------------melo-------------dzemaili--------------

amrabat-------------sneijder---------------bruma----

----------------------podolski-----------------------------

dursun sattığı adamlardan kurulu 11

heralde şimdiki takıma 5 tane sallar bu kadro

Sabah gazetesinde kim bu haberi yapmışsa direk Galatasaray ile bağlantıları koparılmalıdır..
Bu ne terbiyesizlik ya..

Üst Alt