Dursun Özbek Taraftarları 2'ye Böldü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Taraftarları 2'ye Böldü

Taraftar olarak bir baskandan beklentimiz

1. Vizyonlu, Karizmatik ve Sportif hedefleri olan bir baskan
* Dursun Ozbek aksine EZIK
2. dis etkenlerle mucadele etmek (tff, hakemler ve medya)
* aksine tvde alay edilen biri, tff ve hakemlerin bize yaptiklarini gorduk gecmis sezondan

bu nedenle Dursun Ozbeki gecmis gelmis en kotu baskan olarak hatirlayacam.

DDVvgATXUAAQaMm.jpg

Evet karakterli ve karaktersiz barzo taraftar olarak ikiye bölündük.

Karakterli kısımda yer aldığım için mutluyum. 2 transfere kanacak çok barzo var bu camia da.

Eger Sampiyon olursak Tudor hocama tesekkür eder alnindan öperim, dursuna kulübün mali durumuna göre mecazi anlamda sokacagim kazigi, mecazi anlamda yaglamaya devam ederim...

kariyerinin son dönemlerini yaşayan, bitik tobculara dunyanin parasını veren başkan bozuntusu mu taraftarın gönlünü alacak

su dursun muhabbetide baydi artik.
birakin su durusunuda gelen transferlerle ve taraftar destegiyle sampiyon olalim bu sene.
zaten baskanlar kalici degil hele GSde hic degil, nasilsa gidecek en gec 2 sene sonra.
ama cogunluk dursuna gicik oldugu icin nerdeyse taraftarligini askiya alacak durumda.
buda dogru degil tek önemli olan GS ve sampiyon olmasi.

Son düzenleme:
Belhanda ve Gomis transferleri sonrasında forumda oluşan havaya bakınca benim de düşündüğüm bir durum oldu.

Taraftar ikiye ayrılmış.

Bir taraftar olarak ben faydaya bakarım. Maliyet umurumda değil. Bir sürü ucuz ama beş para etmez oyuncu alındı. 2-3 milyon az mı! 3 Milyona oyuncu alınsaydı tebrik edecek miydik!

Adamlar istesek de istemesek de şu an başkan değiller mi! Kafalarında bir şeyler var. Onu uyguluyorlar. Umarım başarılı olurlar; şampiyon oluruz.

Ama şampiyon oluşumuz; Özbek'in vizyonsuz bir başkan olduğu gerçeğini değiştirmeyecek. Geçen sene bize yaşattıklarını unutmayacağız; unutturmayacağız. Hele lig başlasın, iyi gitsin şampiyon olalım. Mayıs kongresi öncesinde yüksek sesle yönetim istifa diye bağırırız.

iki tweet okuyup haber yapmışlar da orta seviye transfer yapıldı diye kimse başkanı sevmez. makara amaçlı yazıları ciddiye alıp haber yapmışlar

Valla kendimizi kandırmayalım, bu sezon şampiyon olursak avrupada'da başarı gelirse unutturur kötü günleri.

Hatalarından ders alan herkese kapımız açık

bu sezon takım bir şekilde başarılı olursa en az bir dönem daha başımızda kalır bu gerçekle de yüzleşelim.

ayrıca riva ve florya projelerinde genel kurul, takip konusunda ,yönetim sürekliliğin tarafında olacaktır. burada da kesin 1 dönem zaten mevcut

gözümüzü kapatıp işimize bakacağız gibi bir süre daha

güzel olup konuşunca batıran hatunlar gibi,çıkıp konuşmasa habire, bunca zaman çekilebilir de,konuşunca "bizim başkan bu yahu" dedirtiyor insana

Üst Alt