GSC Haber - Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Yeniden Başkanlığa Adaylığını Açıkladı

Erden Bey'in gelecek yönetimde yahut Sportif A.Ş'de olup olmayacağına dair netlik olmaması üzücü. Elbette alacağı karara saygı duymak gerekir, umarım taraftarı mutlu edecek bir karar olur.

Erden Timur hali hazırda yönetim listesinde değil bu şekilde devam etme ihtimalini daha yüksek buluyorum ben. Yönetimde de çok ciddi değişiklikler beklemiyorum Özgörkey, Levent Yaz sanırım bir kişi daha vardı gibi gidenlerin yerine yeni isimler gelir para koyabilecek kişiler olursa öncelik olur diye tahmin ediyorum. Onun dışında mevcut yönetim büyük çoğunluğu aynı olarak devam eder herhalde.
Erden'in olmadığı ilk sezonda Dursun erken seçime gitmek zorunda kalır.

Hele hele Apo falan ikinci başkan olacaksa, Dursun en başından hiç seçilmesin daha iyi.

adamı tehdit etmeyen kalmadı şahsen bende olsam kalmazdım ,evet 30 milyon taraftar arkasında oldu

ama camiadan 1 kişi bile erdeni savundugunu duydunuz gördünüz mü

bizim sözde muhalif lise cenahnı düşündükce erden iyi bile dayandı diyorum

Erden ağabey bir dönem dinlenmek adına bırakmak istiyorsa hiçbir şey diyemeyiz. İleride başkan olarak gelme durumu da hızlanır. Tostos başkan gerekeni yapıp hep onore ediyor, genel kurulda divanda alkışlattırıyor. Erden ağabey paydos diyorsa saygı duymalı

Apo'nun kendini sokturmak adına baskı yaptırdığı çok belli. Tostos başgan Apo'yu listesine falan almaz. Yalnız Erden ağabeyin olmadığı senaryoda Tostos başganı mat edebilir Eşref başkan

evet 30 milyon taraftar arkasında oldu
hiç de böyle olmadı

orta saha gelmedi histerisiyle edilen lafları unutmamak gerek

hakeza sezon ortası bir dönem herkes her şafa şımardı, hep yıldız getirmeye çalışıyor, davinson dışında tutan transfer yok diye başlıyordu

erden ağabey mal değil, şimdi herkes pozitife döndü diye o dönem işittiklerini unutmaz

adamı tehdit etmeyen kalmadı şahsen bende olsam kalmazdım ,evet 30 milyon taraftar arkasında oldu

ama camiadan 1 kişi bile erdeni savundugunu duydunuz gördünüz mü

bizim sözde muhalif lise cenahnı düşündükce erden iyi bile dayandı diyorum
Duydum, gördüm. Dursun Özbek ve aynı şekilde Metin Öztürk her fırsatta kendisini savundu ve onurlandırdı. Tehdit edildiğinde GS dernekleri yanında olacak açıklama yayınladı. Erden Timur'un devam etmesi lazım eğer bir sağlık sorunu falan yoksa zaten öyle bir şey varsa o zaman bir şey diyemeyiz.

Üst Alt