Dursun Özbek Yoğunluk Sebebiyle Görüşmeyi Yarına Erteledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek Yoğunluk Sebebiyle Görüşmeyi Yarına Erteledi

ulan tursun sen var ya seen

fm'de 4 gün tatile gideyim dedim hemen 3 yıllık sözleşmeyi yapıştırmış hain, otomatik kabul olmuş tabii..

oysa ben 1 yıllık sözleşme için bir sürü imtiyaz talep edecektim, çok hınzır bir adam bu..

başkan olarak başımızda böyle bir ucube varken hala td tartışmak taraftarın ne kadar çapsız olduğunu gösteriyor..

elimde olsa forumdaki td ile ilgili bütün konuları kilitleyip dursun'la ilgili konuları en üste sabitlerdim..

başkan olarak başımızda böyle bir ucube varken hala td tartışmak taraftarın ne kadar çapsız olduğunu gösteriyor..

elimde olsa forumdaki td ile ilgili bütün konuları kilitleyip dursun'la ilgili konuları en üste sabitlerdim..

oylede serdar bu capsiz herif gitmeyecek.

kulupten veya eski baskanlardan veya kongreden herhangi bir kisiden bir tane elestiri duydun mu. yok kardesim yok.

ultraslan desen zaten bastan satilmislar.

e durum boyle oluncada mecburen taraftar teknik direktore yogunlasiyor.

yoksa herkes biliyor problemin bu capsiz oldugunu.

oylede serdar bu capsiz herif gitmeyecek.

kulupten veya eski baskanlardan veya kongreden herhangi bir kisiden bir tane elestiri duydun mu. yok kardesim yok.

ultraslan desen zaten bastan satilmislar.

e durum boyle oluncada mecburen taraftar teknik direktore yogunlasiyor.

yoksa herkes biliyor problemin bu capsiz oldugunu.

Yönetimden ve kongreden tepki gelmemesi bizim her fırsatta hayatı ona zorlaştırmamızı engellememeli.. ultraslan dediğin stadın bir köşesi..

Hoca değişimi ile gaz alınmasına müsade etmeden her maçta ve her ortamda sövmeliyiz..

Adama hoca değişimi ile nefes alma fırsatı verirsen hayatta o koltuktan kalkmaz..

Taraftar gerçekten kararlı olmalı..

padişahımız bile 17-25 aralık dosyasını kapatabilmek için 4 bakanı aforoz etmek zorunda kaldı.. yoksa oyları düşecekti.. hatta savcısı olduğu davada ergenekoncuları dışarı salmak zorunda kaldı..

bunlar ülkedeki en güçlü adamın vermek zorunda kaldığı tavizler.. ki dursun onun yanında bir böcek gücünde kalır..

Ama biz "neyse hoca değişsin bari, o da bir şeydir" dersek daha çok kafayı duvara vururuz..

GS'den önemli ne işi olabilir ya?

Madem başka işi olacaktı başkan olmasaydı.

Adam idmana bile çıkmamış bu halen görüşecek...

Profesyonelliğe bak.

Dogu bloku ülkelerinden yeni genc kizlar gelmistir,onlari otellerine yerlestirecektir bu kadar yogun ve GS den önemli olduguna göre.
otellerinde neler döndügü belli zaten.
lanet olsun lan sana!!

Sen malesef Galatasaray'ın başkanlık makamını temsil ediyorsun. Bu şartlarda Galatasaray'dan başka ne işin olabilir lan senin lale? Sinir hastası ettiniz taraftarı!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yönetimden ve kongreden tepki gelmemesi bizim her fırsatta hayatı ona zorlaştırmamızı engellememeli.. ultraslan dediğin stadın bir köşesi..

Hoca değişimi ile gaz alınmasına müsade etmeden her maçta ve her ortamda sövmeliyiz..

Adama hoca değişimi ile nefes alma fırsatı verirsen hayatta o koltuktan kalkmaz..

Taraftar gerçekten kararlı olmalı..

padişahımız bile 17-25 aralık dosyasını kapatabilmek için 4 bakanı aforoz etmek zorunda kaldı.. yoksa oyları düşecekti.. hatta savcısı olduğu davada ergenekoncuları dışarı salmak zorunda kaldı..

bunlar ülkedeki en güçlü adamın vermek zorunda kaldığı tavizler.. ki dursun onun yanında bir böcek gücünde kalır..

Ama biz "neyse hoca değişsin bari, o da bir şeydir" dersek daha çok kafayı duvara vururuz..

katiliyorum serdar ama Galatasaray taraftarinin nasil oldugunu sende biliyorsun.

kicini kaldirip protesto filan yapmaz. dun galiba emre saykal arkadasdi. cok guzel bir yazi yazdi burada Galatasaray taraftariyla ilgili. eger okumadiysan onu oku. cok guzel ozetledi bizim taraftari.

ya bu dursun istifa etsin diye mustafa denizli takima gelmesin diye kicimiz yirttik. burada bir kac arkadasla sosyal medyadan habire mesajlar attik ve diger arkadaslari cagirdik (yurt disinda oildugumdan elden baska bir sey gelmiyor). 4 kisi filan katildi. bakiyordum twitterdan hep ayni kisiler mesaj atiyorduk.

sonra burada yine mi twitter kampanyasi, off ne mesaji filan diyen adamlar vardi.

iste bu yuzden Galatasaray taraftarindan bir bok olmaz. iste bu bir boka yaramayan taraftar yuzunden bu ulkede sike aklandi.

iste bu yuzdende eger isin icinde kongreden baski ve ultraslandan agir tepki (ne kadar sevmesemde) olmazsa yani bu durumdaki gibi dursun hiyari hic bir yere gitmez.

Son düzenleme:
Denizli istiyorki beni kovsunlar yönetim istiyorki denizli kendi gitsin tazminatindan kurtulak, simdi oturacak ve pazarlik yapacaklar buda kim bilir kac gün sürer cünkü iki tarafda cingene pazarligina basliyacak. bu denizliden birsey olmiyacagi bastan belliydi gün kurtarmak icin getirildi ama elde patladi. kaybolan koca bir yilimiz oldu, getirecektin yabanci bir TD ortalama sinif yabanci oyuncular dolduracaktin gör bak en kötü ihtimal simdiki durumdan daha iyi olurduk. ve yeni sezon da ciddi anlamda sil bastan yapacaktin .

ama yok kolay yol varkene neden zoru secelim degilmi? nasil olsa denizli yerli hoca, ligi taniyor bizi sampiyon yapar havasina girdiler ama o hava bir yerlerine kacti.

Üst Alt