Dursun Özbek'i Götürecek 600 "Galatasaraylı" Aranıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'i Götürecek 600 "Galatasaraylı" Aranıyor!

Bu ne sacma bir bakis acisi. O fotograf divan kurulu fotografi

zaten 25 sene uyelik suresi gerekiyor 1 , ikincisi toplantilar hafta ici yapiliyor , genc uyeler var divanda ama cogu islerindeler saat 1330 da , ucuncusu orada bulunan gorece genc uyeler de on siralari en kidemlilere veriyor

hakkaten bilgisizce ve bos konusuyorsunuz

@SinanBilgin siz de imzalamışsınız demek ki siz de istemiyorsunuz mevcut yönetimi, peki siz kendi imzanız haricinde çalışma yapıyor musunuz imza toplayabilmek adına? evetse kaç kişiyi kazandırdınız bu harekete?

@SinanBilgin siz de imzalamışsınız demek ki siz de istemiyorsunuz mevcut yönetimi, peki siz kendi imzanız haricinde çalışma yapıyor musunuz imza toplayabilmek adına? evetse kaç kişiyi kazandırdınız bu harekete?

Evet imzaladim . Iki ayri grup calisma yurutuyor ikisine de imza verdim , cagirsinlar noterde de imzalarim , bu yonetimi istemiyorum , gitmelerine sevinirim

hic bir kimseyi kazandirmadim , caba ya da calisma icinde degilim , bilakis gezme tozmalardayim

http://i156.photobucket.com/albums/...4-C66E-4AE2-904C-29C8F1EC7882_zps48xyz1mq.jpg

zaten 25 sene uyelik suresi gerekiyor 1 , ikincisi toplantilar hafta ici yapiliyor , genc uyeler var divanda ama cogu islerindeler saat 1330 da , ucuncusu orada bulunan gorece genc uyeler de on siralari en kidemlilere veriyor

Yooo adam haklı.

Ne kadar prostat kanseri olmuş 70 yaş üzeri, kompleksli yaşlı ve bunak varsa Galatasaray'ı alttan altta onlar sabote ediyorlar.

Cem Yılmaz'ın da dediği gibi 70'inden sonra Elvis yuvayı terk edince, illa bir şeyleri kalkması gerektiği için, bazıları araba sileceklerini kaldırırlar, bunlar da Dursun gibileri sıvazlayıp popo kaldırarak ihanet ediyorlar.

Galatasaray'ın acilen 50 yaş ve altı, divan-kongre-yönetime ihtiyacı var.

Ya da sağlık sorunu olmayan ve aklı yerinde, vizyon sahibi Aysal-Süren gibi 70'lik adamlara ihtiyacı var.

Bu konuda sinan beye hak vermek zorundayım. Divan toplantısında yaşı ilerlemiş kişilerim fotoda olması kadar doğal bir durum olamaz.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Bu konuda sinan beye hak vermek zorundayım. Divan toplantısında yaşı ilerlemiş kişilerim fotoda olması kadar doğal bir durum olamaz.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Yahu hafta ici olmasi , bu adamlarin artik aktif is guc yasinda olmamasi , bizim gibi toplantiya katilan genclerin "siz arkalara yonelin" diyecek halimiz olmamasi ..

ben istanbulda oldukca her divana gidiyorum , bir cok da benim jenerasyonumdan adam var , biz mi one oturacagiz yani ?

GS ile ilgili bu elestiriyi yanlis bulmuyorum fakat bu fotograf uzerinden yapilan yorumlar hatali

Aradığınız şerefli, haysiyetli Galatasaray üyelerine ulaşılamıyor, lütfen tekrar denemeyiniz!!! Galatasaray halkın takımı değil, liseli sülüklerin takımı olduğu kabak gibi belli oluyor.

Üst Alt