Dursun Özbek'in Kurduğu Kadro Hakkındaki Düşünceleriniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek'in Kurduğu Kadro Hakkındaki Düşünceleriniz?

Kadro efsane olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    79
2 sene rezalet yonetti 3. Sene cok iyi kadro kurdu. Cok elestirdik ama simdi tebrik etme zamani. Artik is tudorda bu takimi soke soke sampiyon yapmasi lazim.

Sl ye yakisan bir kadro oldu, olum grubu haric gruptan cikardik. En azindan al de ceyrek finalimiz vardi yazik oldu.

Son düzenleme:
2 sene yaşattıktan sonra taraftarın büyük çoğunluğunda görüş olarak eksi den nötr hale geldi. Bu şekilde bıraksın işte.

C4tzpnKWYAERd6k-1-740x431.jpg

Asil Kahraman

asamoah ve denayerle birlikte tartışmasız muhteşem bir kadro kuruldu !! seneye yada devre arasında yapılacak yedek kulübesindeki kaliteyi arttırmaya yönelik iki tane oyucu transferi yapılırsa bu kadro kura şansıda olursa şampiyonlar liginde güle oynaya çeyrek finali görür ! uefa kupasında ise net favorilerden olur

Asamoah ve feghouli geldikden sonra tek sırıtan yer tolga veya garry olacak .

Türkiye ligi için fazlasıyla yeterli bir kadro ilk 11 olarak.

Yedekler çinde yasin sinan selcuk koray linnes eren fena değil . Her bölgenin 1 alternatifi var sayılır...

Bu sene bu kadroyu zorlarsa sakatlıklar zorlar

10. hafta ve 25. hafta dan sonra uzun süreli sakatlıklar yaşamamalı bu takım.

Ama seneye felaket tellallığı gibi olucak ama yabancı sınırını yine değiştirecekler diye korkmaya başladım...

Lucescu Demirören ve Bitik Fenerin yana yakıla istediği konu bu.

Büyük ihtimalle de başaracaklar.

Böyle bir karar alınırsa Galatasarayın çok büyük bir tepki koyması lazım

İstifa etmenin tam sırası.

1. Zirvede bırakır
2. Cenabetliği ile olası şampiyonluğumuzu engellemez ve gelirlere konarız.

He he dursun kurdu kadroyu ilk 2 yılda nerdeydi dursun baktı beceremiyo bu işi en iyisi ben karışmıyım dedi cenk ve tudora bıraktı onlar halletti.

Tudor bu kadronun mimari. Dursun ve Cenk de Tudoru dinleyip buyuk is basardilar.

Yarin oburgun dursun, Cenk, Tudor hepsi gitse geriye enkaz degil tas gibi kadro birakacaklar. Bu kadro ileride 1-2 takviye ile devam edebilir. Ileride boyle ufak ufak takviyeler yapilirken de mevcut takim kimyasi gozetilmesi cok ama cok onemli olacaktir.

Bu yuzden ben Tudorun major sacmalamamasi duruminda yonetim de degisse takimin basinda tutulmasi taraftariyim.

Bu surede de Tudorun bu ofke nobetlerinin kontrol altina alinmasi icin ona cok iyi bie egitim ve mentor ve iletisim danismani tutulmasi gerektigini dusunuyorum.

Dursun Özbek in kurmadığı kesin bu kadroyu. 2 senede zor anladı küçülerek büyüme diye bir durumun olmadığını. Futbolda başarısızsan para kazanamazsın ve sıkıntıya girersin. Bu bataklıktan çıkmanın tek çaresi başarı o da iyi topçularla oluyor. Geçte olsa doğru yolu buldular buna şükür.

Sneijder gidene kadar 8 oyuncu gitmesi lazım diyordum ve sahiden de gitti :)
Bu kadar oyuncu alınıp gönderilmesi de son 2 yılda yaptığı büyük hataların sonucudur.3 yıl daha başkan seçilir mi bilmiyorum ama hala tam güvenmiyorum.

Evet Türkiye sartlarina göre cok iyi bir Kadro.
Ancak kilit oyunculardan üc tanesi otuz veya üzeri, yani iki sezon bizi idare eder ama umarim gecen yillarin hatasina düsmeyiz ve takima her sezon gereken 3-4 tane takviye yapilir.
Buna ragmen, yapmasi gerektigi isi yapti diye yalayacak degilim, Dursun Özbek istifa!
Gecen sene o kadar para harcayip cöpleri alacaklarina, bu kadronun yarisini kursalarda simdi Sampiyonlar liginde olurduk.
Hem bu sezon bu kadar para harcamazdik, hemde simdi futbol geliri olarak coktan saglam bir artiya gecmis olurduk.
Büyük takımların hepsinde böyle 30 üstü adam var abartmaya gerek yok diye düşünüyorum. Fiziği yerinde olsun sorun yok.

Üst Alt