GSC Haber - Dursun Özbek’in Listesinde Yer Alacak İsimler Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek’in Listesinde Yer Alacak İsimler Belli Oldu

Ben bunu anlamadım yüklenici firma neden bize peşinat versin? 400 milyon dolar gelir zaten beklenen gelirdi 50 milyon doları peşin alınırsa 350 milyon dolarda zamanla satışlar yapıldıkça gelecek demektir. Ancak şöyle bir şey aklıma geliyor yüklenici firma 50 milyon dolar bize vermesi için yapılan projeden 50-60 milyon dolar değerinde yeri kendisi mi alıyor acaba ileride satma-kiralama amaçlı?

Ben bunu anlamadım yüklenici firma neden bize peşinat versin? 400 milyon dolar gelir zaten beklenen gelirdi 50 milyon doları peşin alınırsa 350 milyon dolarda zamanla satışlar yapıldıkça gelecek demektir. Ancak şöyle bir şey aklıma geliyor yüklenici firma 50 milyon dolar bize vermesi için yapılan projeden 50-60 milyon dolar değerinde yeri kendisi mi alıyor acaba ileride satma-kiralama amaçlı?
Ki yüklenici firmalar genellikle nakit tutmaz, hatta taahhüt karşılığı borçlarla veya gerektiğinde kredilerle çevirirler çarkı. BB ne olan borca dair ödemeleri de üstenebilirler; kulüp açısından fark eden bir şey olmaz tabii...

Ki yüklenici firmalar genellikle nakit tutmaz, hatta taahhüt karşılığı borçlarla veya gerektiğinde kredilerle çevirirler çarkı. BB ne olan borca dair ödemeleri de üstenebilirler; kulüp açısından fark eden bir şey olmaz tabii...
Hiç anlamadım anlattığı mevzuyu. Tabi yüklenici firma kim onu da bilmek lazım. GS'li sahibi olan çok büyük firmalardan biriyse sadece inşaat ile uğraşmayan dediğim gibi direk projeden o değerde yer de satın almış olabilir ki yapabiliyorlar bazen böylelikle haliyle daha uygun fiyata almış oluyorlar 2 milyar TL'ye alıyorlar proje tamamlandığında o aldıkları yerlerin de değeri 2.5-3 milyar TL olabiliyor projenin yerine göre Florya da aslında böyle bir yer baktığında ama göreceğiz az bir vakit kaldı zaten. Seçimden önce bu işin sonlanması ve BB'den çıkılacak başkanın kendi dediğine göre yeni yönetim BB'den kurtulmuş bir şekilde göreve başlayacak demişti kendisi.

Bu 2li iyi anlaşır..
📺 Erden Timur, Abdurrahim Albayrak ve Galatasaraylı futbolcuların stattan  çıkış görüntüleri., #Galatasaray #Başakşehir #ErdenTimur  #AbdurrahimAlbayrak #FutbolArenaNefStadında

Kaya Temel on X: Maç sonu Abdurrahim Albayrak, soyunma odasına gitti ve  Oyuncuları tebrik etti. Erden Timur ise stadyumdan ayrılan Albayrak'a eşlik  etti. https://t.co/cQoRLzmBdF / X'a eşlik  etti. https://t.co/cQoRLzmBdF / X
tribün

b87e4a9515a99fabe575061fe0c537cd.gif

Erden Timur olmayacak deniyor. Eşref bugünkü açıklamasıyla benden bu seçim pas dedi. Dursun'un yönetimde Ali Yüce dışında olumlu bir değişiklik yok. Burun kıvırdığımız Apo'yu bile ikna ettiği meçhul. Seçime muhalefetten hazırlanan tek isim de haz etmediğim Rezzan. İşimiz zor seneye. Mehmet Özbekli döneme dönmesek bari

Erden Timur olmayacak deniyor. Eşref bugünkü açıklamasıyla benden bu seçim pas dedi. Dursun'un yönetimde Ali Yüce dışında olumlu bir değişiklik yok. Burun kıvırdığımız Apo'yu bile ikna ettiği meçhul. Seçime muhalefetten hazırlanan tek isim de haz etmediğim Rezzan. İşimiz zor seneye. Mehmet Özbekli döneme dönmesek bari
2 şampiyonluktan sonra sıvama hikayesi geliyor

Erden Timur'a tıpkı kendisinin futbolculara hazırlattığı kolajlar yazılar gibi bir içerik üretilse güzel olurdu kulüp tarafından. Galatasarayımız için çok kıymetli bir değer.

Madem rakip bir liste hazırlandı kim hazırladı bellidir herhalde onu neden söylemiyor yani başkan adayı kim? Bu gizem yaratanlara da gıcık oluyorum. Tek adaylı seçim olmaması her zaman daha iyidir. Hatta öyle bir liste olsun ki öyle projeleri olsun ki onlar seçilsin. Zaten seçimden önce BB'den çıkışı bu yönetim hallediyor Florya projesinin başlangıcı için gerekli anlaşma da yapılır. Bu yeni adayda örnek desin ki stadın yanına yapılacak salon, GS genel yönetim merkezi, yatılı alan vb. gibi şeylere sponsorumuz hazır X marka olacak gelince 1 ay içinde onunda yapımı başlayacak desin mesela başka hazır projelerini de açıklasın. Rekabet iyidir ama böyle haberleri de saçma buluyorum rakip liste hazırlandı ama başkanı kim ? Listede az çok kim var ? Hiç birini yazamayacaksan haberini yapma o zaman.

Geçen seçimde kaybeden Hamamcıoğlu'nun ekibindeydi muhtemelen dönem arkadaşları ve ulusalcı liselilerin oyları ile 500'ü bulabilir ama bu tarihi fark yiyeceği gerçeğini değiştirmez.

Üst Alt