Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek"

Cevap: Dürüst: "Jetten 3-4 yıldız inecek"

Evet yani bu takıma Drogba Messi Xavi gelse adam gibi bir kaleci ve kaliteli yerliler olmadıktan sonra iş zor.

Gelecek adamların karakterleri de önemli.Ne amaçla gelecekler buraya?Mesela bjk maiconu alıyomuş adamın yatmaya geleceği gün gibi aşikar.Yatmaya gelecek adam almamalıyız.

ÜNAL AYSAL:paldır-küldür transfere giriyoruz

14 Mayıs'taki Genel Kurul'da G.Saray'a başkan olacağına kesin gözle bakılan Ünal Aysal, transfer konusunda önemli açıklamalar yaptı. Sürelerinin kısa olduğunu belirten Aysal, 'Hazırlıksız yakalanmamak için iki arkadaşım, piyasayı tarıyor. Eksiklerimizi nasıl tamamlarız, buna bakıyorlar. Şimdi, bir anlamda mevsime paldır-küldür giriyoruz. Girerken, beklemediğimiz, ummadığımız bazı sorunlarla karşılaşacağımızı biliyoruz. Sadece futbolcu maliyetleri değil, acil ödemeler de var. Çözeceğiz' ifadesini kullandı. Hoca konusunda ise kafasında iyi isimler olduğunu renk belli etmeden vurguladı.

Dün akşam Ada'da yönetici arkadaşlarını da tanıtan Aysal, sportif alanda başarı konusunda falcılık, mali konularda da felaket tellallığı yapmayacağını söyledi. Aziz Yıldırım'a da 'Politikamız olgunluk' mesajı gönderdi.

bunlardan birisi tulun olsa gerek :eek:

yeni diattalar, zapatalar bulur artik...

tulun olmasa hersey daha güzel olabilirdi...

daha umutlu bakabilirdik.

bu arada aysal'in hedefleri icin terim zayif kalir!

Bu iste bunu duymak istiyodum. Bu bu bu bu bu :ka19:

Ali Dürüst transfer stratejileri hakkında ipuçları verdi, omurgayı sağlam kuracaklarını söyledi.

Gerçekten bu lafı söyledi ise, tamamdır.. :)

omurgayı kur kurmasınada bütün oyuncular gidiyo kimle kuracaz kadroyu merak ediyorum...

insallah bu omurga sabri, servet, zan ve balta'dan olusmaz :eek:

bu jet'i kesinlikle transferler icin almadi. kiralamis olabilir ya da kendisi icin aldi.

lakin bir ucak icin 15m dolar harcayacagina koysaymis drogba'nin cebine senelik 5m onu getirseymis...daha makbule gecerdi.

sey yarisi yapiyorlar sanki...birisi otobüs alir, digeri jet alir...iyice cocuk oyuncagina döndü baskanlik yarisi.

kiran'da mars'i satin aldim...transferler uzay'dan gelecek derse sasirmam yani :asd:

Az önce başka topikde de yazdım.

Alexander Song

Sıssokko - (Sakat değilse. Şubat ayında ameliyat oldu ve sezonu kapattı)

Drogba

Frey

Ledesma

Bunlar insin bir zahmet :)

bu jet'i kesinlikle transferler icin almadi. kiralamis olabilir ya da kendisi icin aldi.

lakin bir ucak icin 15m dolar harcayacagina koysaymis drogba'nin cebine senelik 5m onu getirseymis...daha makbule gecerdi.

sey yarisi yapiyorlar sanki...birisi otobüs alir, digeri jet alir...iyice cocuk oyuncagina döndü baskanlik yarisi.

kiran'da mars'i satin aldim...transferler uzay'dan gelecek derse sasirmam yani :asd:

Kulüp icin satin almadi zaten. Kendisinin ihtiyaci vardir, almistir. Bu dönemde kulüp de faydalanacak tabi jetten :)

Bu Helvacı'ya otobüs yakıştırması yapılıyor. Adam otobüs mü aldı?:) Benim haberim yok. Yoksa espri olsun, sallamak için mi öyle söylüyorsunuz?

Az önce başka topikde de yazdım.

Alexander Song

Sıssokko - (Sakat değilse. Şubat ayında ameliyat oldu ve sezonu kapattı)

Drogba

Frey

Bunlar insin bir zahmet :)

Genç yıldızları Türkiyeye getirmek imkansız.Fener geçen sene o kadar uğraştı hiç birini getiremedi

Şu anda çok acele etmemek lazım.Hele bir görelim teknik direktör kim olacak?Hangi Türkleri getirecekler?Hangi yabancıları getirebilecekler?5 Haziran'a kadar biter diyorlardı o zaman gelsin ondan sonra bizi uçururlar mı batırırlar mı hep beraber konuşalım.

Ben de güvenmek istiyorum Ali Dürüst'e ve Adnan Öztürk'e ama daha önce de çok güvendik birilerine kepaze olduk.Söylenilenler doğru bu takımın omurgası tecrübeli,sağlam yabancılardan oluşmalı ama 2-3 tane de genç yabancı da alınmalı.İcraatlerini bir görelim hele Mehmet Helvacı'ya nasıl lafla olmuyor bu işler diyorsak bunlarda da öyle.

Acele etmemek lazım derken. mesela parasını basıp drogbayı getireceksen hiç bi t.direktör bu kim lan ben istemedim demez

:)

Dürüst, 'Doğru söylüyor Aziz Bey. Gerçekten haklı. Arkadaşa katılıyorum. Onları bizim başarımız büyüttü çünkü. Sahiden o rekabet bir itici güç oluyor. İnşallah onlar da Avrupa kupası aldıkları vakit bizim için itici bir örnek olurlar' diye konuştu.

Üst Alt