duygun yarsuvat'ın fenerbahçeli olma ihtimali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

duygun yarsuvat'ın fenerbahçeli olma ihtimali

Daha önce yaptığı açıklamalar ve bugün yaptığı 'Gelenek bozulmadı' açıklamasından sonra, kuvvetle muhtemeldir.

Olabilir de, fakat bence olaylara taraftarlar kadar ciddi bakmıyor, çocuklar oynasın, sırayla kazansınlar gibi basit bir düşünce yapısına sahip ve futbolu basitleştirip bu tür açıklamalar yapmakta bir sakınca görmüyor.

liselilerden yakamızı kurtarmamız gerektiğinin en büyük örneği bu bunak. bi halttan anlamayan fosillerin bu camiaya faydası yok zararı var

yeni üye fenerli ( şikeci ) olabilir ( forumda modaymış öğrenmiş olduk )
yasin - bruma yerine umutu kanatta oynatan hamza fenerli olabilir
kuytı bomboş bırakıp gol yediren sabri fenerli olabilir tuttuğu köşeden hatalı gol yiyen muslera fenerli olabilir
ihtiyar bir insanın talihsiz bir açıklamasından pekala fenerli oldugu kanısına varılabilir.
şaka mısınız yahu :)
bu arada ben de şikeci olabilirim ..yapıştırın hemen yaftayı .

Galatasaray Halkın takımıdır.Bu gibi kendini herkesten üstün gören bunamış liseli zihniyetinin değil.Gün gelir o divan kurulunu tepenize yıkarlar kendinize gelin haysiyetsiz herifler.Aziz'in bile söylemediği lafları söylemiş bizim başkan olacak içimizdeki bomba herif.fenerbahçe 2.başkanlığını yapıyo resmen herif.

Ben bu adamın futbolla sporla vs bir alakası olduğunu dusunmuyorum. Galatasaraylı olmadığı gibi fenerli de değil. Bunlar Galatasarayi bir dernek olarak gören dinazorlar. Galatasaray catisi altinda toplanirlar, sosyallesirler, ilişkiler kurup karşılıklı çıkar sağlarlar. Galatasaray bu adamlar için bu. Sporla falan uzaktan yakindan alakalari yok. O divan toplarinda en önlerde gördüğünüz dinazorlar tamamen bu tarz insanlar işte.

Üst Alt