Dzeko ve Song İçin Temaslar Hızlandırıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dzeko ve Song İçin Temaslar Hızlandırıldı!

[FONT=pt_sansregular]
574de07cc03c0e2aac0e7e21.jpg

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]Galatarasay'ın gözü işte bu ikilide; Edin Dzeko ve Alex Song...Forvet ve orta sahaya takviye kararı alan Galatasaray, top class isimleri radarına aldı.Sarı kırmızılılar, üst düzey iki isim ile transfer için resmen temasa geçti.Galatasaray’da sportif direktör Cenk Ergün, Bosna Hersekli Edin Dzeko ve Kamerunlu Alex Song için ayrı ayrı görüşmelere imza attı.Geçtiğimiz hafta Cenk Ergün önce İtalya’ya, ardından daİspanya’ya giderek bu iki ismin transferi için kolları sıvadı.

DZEKO VE SONG İÇİN TEMASLAR HIZLANDIRILDI

Ergün, önce Dzeko’ya Galatasaray forması giydirmek adına menajeri ile masaya oturdu. Kiralama formülü masaya yatırıldı. Roma, Dzeko’nun 11 milyon Euro’luk satın alma opsiyonunu kullanmazsa Galatasaray, Manchester City ile pazarlıklarını sıklaştıracak. Dzeko’ya 3.5 milyon Euro garanti ücret teklif edilecek. Sarı kırmızılılar ön libero için de geçen sezon West Ham’da oynayan Barcelona’nın oyuncusu Alex Song ile ciddi şekilde ilgileniyor. Song bonservisiyle transfer edilecek.

hürriyet

[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]

[/FONT]

Moderatör tarafında düzenlendi:
roma dzeko'yu almaz, tekrar city'e döner.

denayer ile birlikte gelsinler işte.

denayer-song-dzeko bayağı sağlam transferler olur.

Dursun bu adamları alamaaaaaaaaaaaaz. Alsa da yanlış kağıda imza attırııııııııııır. Doğru kağıda imza attırsa da o kağıdı faks makinesine düzgün yerleştiremeeeeeeeeeeeez. Düzgün yerleştirse de zamanında yollayamaaaaaaaaz.

Dursun bu. Ne beklenir ki ? Beceremez o.

Dzeko gelecek diye hayal aleminde yaşamanın bir mantığı yok. Zaten dün 1 ay gene sakatlanmış.

Song gelebilir bi amacı yok adamın para kazanma mentalitesinde.

Song bu sefer olacak galiba. Gelsin kara Aslan. Giysin amcasının #4 numarasını :ka21:

Ama Dzeko'nun gelebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanılırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dzeko'ya hayir diyecek halimiz yok bu durumda ama yine tek yönlü bir oyuncu olacak forvet mevkisinde..

Bir kez de daha yönlü, daha cok boyutlu bir forvet alsak keske, söyle Ben Yedder gibi mesela.

roma dzeko'yu almaz, tekrar city'e döner.

denayer ile birlikte gelsinler işte.

denayer-song-dzeko bayağı sağlam transferler olur.

Romanin futbolcusu neden City'ye donsun?

Hurriyet ne b*ktan bir haber yapiyor arkadasim, ne researchu var ne otu ne b*ku.

Roma: Dzeko, Salah, Falque permanent | Football Italia

Roma News: Dzeko, Salah join Roma permanently - Goal.com

Boyle habercilik yapan insanlar ne kadar dogru haber yapabilir onu sorgulamak lazim.

Dzeko'ya hayir diyecek halimiz yok bu durumda ama yine tek yönlü bir oyuncu olacak forvet mevkisinde..

Bir kez de daha yönlü, daha cok boyutlu bir forvet alsak keske, söyle Ben Yedder gibi mesela.
eldeki sabri,hamit,tarık,yasin,jem karacan,olcan gibi yükler gitse,hafifleyecez.sırf bunlar ayrılsa para ayırırız ben yeddere.euro 2016 sonrası semih ve selçuğun satışı mümkün olsa,4-5 de ordan gelse..niye alamayalım ki?

dzekoyu italyanlar yeterince yazdı zaten,song haberi doğru olsun yeter.ali naciye zerre inanmıyorum ben de.
Olay o degil. Gelip habercilik yapacaksin ama research misearch yok. Evet Roma Dzekoyu ilk baslarda kiralamislardi ama hemen ardindan permenant aldilar diye biliyordum, ama hurriyetin spor yazarlari bile bunu bilmiyorsa, ne bok isiniz var o zaman.

Ben boyle gazeteye inanmam arkadas.

Üst Alt