e-devlet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

e-devlet

kapı kapı devlet dairesi gezmektense şıp diye evimden tüm işlerimi hallediyorum.

harika bir sistem öğrenci belgelerimi , tapu kadastro işlemlerimi ve sabıka kaydı gibi bir çok belgemi zorlanmadan alıyorum.

hükümeti en çok eleştirenlerden biriyim ama şu uygulamayı eski iktidarlar neden düşünmemiş şaşıyorum.

2000li yıllarda türkiyede böyle bir internet altyapısı yoktu ayrıca ne akıllı telefon ne de bilgisayar doğru dürüst evlerde yoktu mantıken şaşırmaman gerekir

kapı kapı devlet dairesi gezmektense şıp diye evimden tüm işlerimi hallediyorum.

harika bir sistem öğrenci belgelerimi , tapu kadastro işlemlerimi ve sabıka kaydı gibi bir çok belgemi zorlanmadan alıyorum.

hükümeti en çok eleştirenlerden biriyim ama şu uygulamayı eski iktidarlar neden düşünmemiş şaşıyorum.

Cünkü eski iktidar zamaninda internet ne kadar yaygin ve ne kadar gelismisti bir düsün bakayim.

internet yeni yeni ülkeye geldiği için olabilir mi acaba?

Allah yapanlardan, çıkaranlardan, piyasaya sürenlerden 1 değil 1000 defa razı olsun.

Eskiden araç tescil sorgulama yapılıyordu..
Yani almak istediğiniz aracın plakasını yazınca en son ne zaman el değiştirdiğini görebiliyordunuz..
Böylelikle al satçı GWAT ları anlayabiliyorduk..

Ama kaldırdılar...

İktidar 18 yıldır ülkenin başında olduğu için bazılarının bazı olayları wowww tarzında hayretle aktarması gayet normal

Üst Alt