E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

E Grubu M:3 | İtalya 0-1 İrlanda Cumhuriyeti | M.S | 22 Haziran

terim ve arda tek tek hesap sorma işlemine başlar yarından sonra onlar açısından iyi oldu erken hesap sormaya başlayacaklar.

Oyle tabi dogru soyluyorsun ama iste insan uzuluyor.

Ayrica 3. Takimlarin cikmasi tam bir sacmalik.
İşte kapitalist sistem ağabey, adamlar ordan bir tuşa basıy... :D Şakası bir yana amaç ne ben de çözemedim daha fazla maç daha fazla gelir mantığı filan olmalı çünkü spor anlayışı ile alakası yok zaten 4 takım var sen bunlardan birisini geride bırak biz seni başarılı sayacağız demek hangi rekabet anlayışı ile uyuşuyor veya gerçek bir başarım sayılır bilemiyorum. Türkiye'de bile şu maçları 3 kişi izleyecekse 300 kişiye izlettirdiler.

85 dakika kan teri döküyon belcika golü atiyor seviniyorsunyon.
öbür tarafin skoruna bakiyon 15 saniye sonra orasida 1 0 oluyor.
keske macin basinda atsalarda bukadar bunalim cekmesek.

1d6vvA.png
6naPP7.jpg

Ben italyanlara ve conte ye güvenmeyin maçı verir dediğimde benle başşak geçenler oldu kasımpaşa ve bursaspor karışımı çek takımını yenince parator u başımıza ilah yaptınız kıskananlar çatlıyor falan dediniz bu sefer meşhur balı tutmadı kebapçının

Goygoyu bir kenara bırakırsak zaten olması gereken bu idi bence bizim ne işimiz var bu kalitesizlikle buralarda. Ayrıca İtalya'nın yerinde biz olsak biz de rotasyon yapardık çünkü akıl bunu söyler, o yüzden onları eleştirmenin mantığı yok.

Kurda , ''Neden boynun kalın ?'' diye sormuşlar ; ''Kendi işimi kendim görürüm de ondan'' demiş. Kendi işini iyi yapmayanlar her daim ihaleyi başkasına yıkma derdine girer. Milli takım rezil bir turnuva geçirdi. Dün akşam herkesin ağzına bir kaşık bal çaldılar. İrlanda golü atınca hepimiz kahrolduk ama ortada var olan bir gerçek var. İtalya zor bir eşleşmeye denk geldi. Zaten birincilik garanti. Tam takım çıkıp oyuncularını riske mi edecekti ? Bunu biz yapınca ''akıllı'' hamle ''dahiyene'' hamle olur. Elin İtalyanı yapınca, vurun abalıya noktasına gelinir.

Şurada yazılanlara bak ya.

Hee Conte'nin kuyruk acısı var ondan sattı maçı, Allah akıl fikir versin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

5 dakika daha dayanamadınız mı ya.

insigne'nin direkten dönen topu kırılma noktası oldu maçın.

sağlık olsun, kalite olarak hırvatistan'da ispanya'da bizden fersah fersah yukarıda takımlardı bence elenmemiz normal.

Üst Alt