Eboue Sunderland Yolunda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eboue Sunderland Yolunda

[h=1]Eboué vor Unterschrift bei Sunderland[/h] [h=2]Ablösefrei[/h]
emmanuel-eboue_2.jpg

Rechtsverteidiger Emmanuel Eboué (32, Foto) steht vor einem ablösefreien Wechsel zum AFC Sunderland. Wie Coach Sam Allardyce bestätigte, wurde dem vereinslosen Ivorer nach erfolgreichem Probetraining ein Vertragsangebot bis Saisonende vorgelegt.

(Borusse)

Kaynak: Transfermarkt.

-----------------------------------------------

Deneme idmaninda begenilen Ebou´ye, 6 aylik bir sözlesme teklif edildigini, TD Sam Allardyce teyyit etmis bulunmaktadir. Allah yar ve yardimcisi olsun.

Takimda Eboue gibi bir deger varken, 2 Milyon avro kazanan. Gidipte zibilyon tane gereksiz sag bek alip, yerli beklere cift haneli milyon avrolari döken vizyonsuz israfcilari, Allah´a havale ediyorum.

Eboue ve Sabri'yi kadro dışı bırakıp

Tarık,Veysel,Salih gibi yeteneklere tonla para vermek hakikaten büyük başarıydı. UEFA cezasının önemli parçalarından biri bu hamle

Bu "kör ölür badem gözlü olur " meselesi bizde cok yaygin. Herifte yetenek ganiydi eyvallah. Ama adamin futbolla ilgisi yoktu kendini her mac yere atip duruyordu.

Boyle bir macta Genclerbirligi forveti bu kendini yere birakinca bombos kafa vurup golu atmisti.

Adam arsenalden yeteneksizliginden degil disiplinsizliginden cocukca oynamasindan gonderilmisti.

Son düzenleme:
Geldiği sezon gösterdiği performans, benim tanık olabildiğim Galatasaray tarihindeki en iyi sağ bek performanslarından biriydi. Bir Trabzon maçı hatırlıyorum, 50 kez bindirme yapmıştır heralde o maç.

Yav şu kendini her maç yere atıyordu muhabbeti baydı vallah.

Kardeşim katkı veriyor mu az ona baksana ya. Kendini yere atıyor diyorsunuz da ondan sonra oynayanların kaçı onun kadar faydalı olabildi?

Üstelik bu adam ücretimi düşürebilirsiniz diyen tek adam belki de. Sabriden daha ucuza takımda kalabilirdi yani. Bunu da bir kenara yazalım.

parasını verip tesislerde besleme ve lisans çıkartmamak kadar saçma bir ugulama olamaz

siz kimi cezalandırıyorsunuz arkadaş ulan akılsız dediğiniz ümüt özat bile wellingtonu bi şekil ikna edip -ki o adam parasını bile alamıyor- sahaya sürüyor ve verim alıyor

krasic eboue ve bi dönem q7ye yapılanlar en dangalakça disiplin uygulamalarıdır kanımca

Üst Alt