ece üner - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu bilmemek cehalet olarak kabul edilmez. Mesleki bir ayrıntı. Seyirci muhattap olarak sunucuyu bilir ve eleştirebilir. Ancak organize linç çok büyük bir cehalet ve bilgi kirliliği yaratıyor. Binlerce, yüzbinlerce kişinin takip ettiği sayfayı yöneten adminler bunun gibi şeyleri bilmek zorundadır.
Aynı şeyi yazıyoruz, katılıyorum. İlk habere tepki konması çok normal ve gerekliydi ki bugünkü özür de o tepkiler yüzünden geldi buraya kadar problem yok. Ama işte kadın özrü içinde teknik bir detaydan bahsediyor, bu işin içinde olmayan veya okulunu okumuş birisi olmadıkça doğruluğunu ya da yanlışlığının bilinmesine imkan yok, buna rağmen afaki bir biçimde eleştiriye aynı günkü dozdan devam etmek anlamsız ve tuhaf.

Sermaye sahiplerinin medya şirketi kurması yasal olarak engellenmediği sürece bunlar kaçınılmaz olacaktır. Bu yüzden medya daima sistemi ve iktidarları koruyacaktır, iktidarı tayin edecektir.
İnsanlara çok dil döküp anlatamadığım bu: medya güvenilir değil, kapital kimdeyse medya onundur diyorum. Sen nereden bileceksin diyorlar. İletişim Fakültesi Mezunuyum lan boyun kadar okuduğum kitap var diyorum; o işler öyle olmuyor diyor. Sonra küfür ediyorum.

Medya içinde çalışmış bu bölümün mezunu biri olarak söyleyebilirim ki bu hanımefendi Galatasaraylı filan değil net fenerli ağzıyla konuşmuş
Amma çabuk inaniyorsunuz özür samimi sizce
Haber spikerleri haber dairesine en az 1 2 saat önce gelir tüm haberleri tek tek okurlar promptarda çıkacak haberleri görürler gormeseler bile değiştirme süreleri vardır
Velhasıl kelam bu galatarasayli olmayan kadın net art niyetlidir net

Ömer dışında hepsinin fenerde oynaması ve meşhur şikeli maçta 3-0’dan 4-3 antep maçında topa elini uzatmayan çatkıçın olması tesadüf mü?

Medya içinde çalışmış bu bölümün mezunu biri olarak söyleyebilirim ki bu hanımefendi Galatasaraylı filan değil net fenerli ağzıyla konuşmuş
Amma çabuk inaniyorsunuz özür samimi sizce
Haber spikerleri haber dairesine en az 1 2 saat önce gelir tüm haberleri tek tek okurlar promptarda çıkacak haberleri görürler gormeseler bile değiştirme süreleri vardır
Velhasıl kelam bu galatarasayli olmayan kadın net art niyetlidir net

Kadının okuduğu promptarda sıkıntı yok ki... Rezalet haberin videosundaki dış ses.

Ece Üner, Atatürkçülükten anladığınız bu mu? deyip bu görüntüye tepki gösterdi
Show TV spikeri Ece Üner, Cumhuriyet Bayramı'nda metronun içinde kutlama yapıldığı anlarda, cübbeli bir vatandaşı özellikle kameraya alan kişiye tepki gösterdi. Üner, "Atatürkçülükten anladığınız bu mu ? Bu ülkede sağcı, solcu, ilerici, gerici, yoktur. Namuslu ve namussuzlar vardır. Bu taciz açık açık namussuzluktur" dedi.

Bu icraatin sahibi de bu hanımefendi

Demek ki akışı öncesinde ya da sırasında değiştirebiliyor, yani yazılanlardan haberi var.
TMK'nın dediği gibi bunu önceden kurgulamış yav çok net. Ama dediğim gibi net bir fikrim yok konuya çok uzağım, ece üner falan da bilmem yani ben sadece özrünü TMK'nın açıklamaları doğrultusunda olumlu değerlendirdim.

Üst Alt