GSC Scout - # Edin Višća - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
istatistikleri baya güzel yalnız. sandığımdan daha iyi fakat tek başına istatistik bir şey ifade etmez. 2011den beri o takımda ise yaklaşık 7-8 senedir o takımda oynuyor. gördüğüm kadarıyla da başakiehir 3 büyükler gibi her sezon 8-10 oyuncu alıp yollamıyor. hep aynı kadro ile oynuyorlar yani bu demektir ki mütevazi bi kadroyla iyi işler yapıyorlar. visca başka takıma gitse ya da bize gelse, bu kadar verimli olur mu? ben sanmıyorum. bu yüzden de her zaman diyorum. önemli olan takım olabilmek. terimin 2011de kurduğu takıma sanırım hiç bonservis vermedik. 2 milyon ujfalusi muslera ve 3.5'a gelen eboue dışında tüm takım yenilendi. hepsi serbest piyasadan ama gayet mütevazi bir takımdık. lige kötü başladık fakat haftalar ilerleyince takım oturdu ve beraber oynamaya alıştılar sonra süpürdük zaten ligi. başakşehirde de olan bence bu. bunlar yıllardır beraber oynuyor. göze hoş gelmese de güzel takım olabilmişler. takım demek 11 kişinin 1 kişi gibi düşünmesi demek. korkarım bu ligi de çoğunlukla olduğu gibi yine en iyi takım olabilen alacak gibi görünüyor
25 m euro para harcadık 2011de

muslera ve bi kaç kişi dışında harcanan para boşa gitmiş yalnız. hani o zamanki kadroya baktığımızda o sene ben sercanın oynadığı maçları say desen sayamam. alınmasa da herhangi bir şey değişmezmiş. 23 harcanmış ama yarısına yakını çöpe gitmiş diyebiliriz ve bu harcanan parayla alınan oyuncuların en az yarısından verim alamadık. verim aldığımız kısmının önemli bölümü daha doğrusu takımın iskeleti beleş ve kiralıklar bölümünden oluşuyor. arada ujfa muslera ve eboue var sadece onlara para ödenmiş ve verim alınmış. diğer para verilip alınanlar boşa gitmiş. yani aslında 15 milyon civarı harcayarak da aynı işi yapabilirmişiz.

muslera ve bi kaç kişi dışında harcanan para boşa gitmiş yalnız. hani o zamanki kadroya baktığımızda o sene ben sercanın oynadığı maçları say desen sayamam. alınmasa da herhangi bir şey değişmezmiş. 23 harcanmış ama yarısına yakını çöpe gitmiş diyebiliriz ve bu harcanan parayla alınan oyuncuların en az yarısından verim alamadık. verim aldığımız kısmının önemli bölümü daha doğrusu takımın iskeleti beleş ve kiralıklar bölümünden oluşuyor. arada ujfa muslera ve eboue var sadece onlara para ödenmiş ve verim alınmış. diğer para verilip alınanlar boşa gitmiş. yani aslında 15 milyon civarı harcayarak da aynı işi yapabilirmişiz.

arda turandan gelen parayı çok güzel piç etmişiz

arda turandan gelen parayı çok güzel piç etmişiz
aynen 12 buçuğa mı ne gittiydi. yavşak herif ilk gitmem deyip sonra kıvırıverdi. sol kanatsız kaldık. lanetli bir atina akşamında olimpiakos hazırlık maçımızda riera keşfedildi ve sol tarafa onu aldık. zaman olsa idi daha iyi bir sol açık bulabilirdik. yine de riera eh işte dedirtti. allahtan daha çöpünü getirtmedik. ft 2011-12 kadrosunu çok güzel kurmuştu. o kadro benim için çok özeldi. hiç bir zaman unutmayacağım bir kadro. felipe melo, muslera, sonradan sneijder ve drogba belki biraz da podolski bunlar hiç bir zaman unutulmayacaklar. nasıl ki hagilerden derwallerden bahsediliyor, popescular taffareller seviliyorsa bunlar da öyle olacak. zaten gördğümüz kadarıyla da gidenler özellikle melo hala taraftarlığını devam ettiriyor. kadıköyde şampiyon olduğumuzda ağlamasını hiç bir zaman unutmayacağım. hareketlerine şov diyenlere ancak nah hareketi çekerek cevap verebilirim. onun ruhu öyleydi ve gerçek bir fanatik idi orada içten duygu yaşsyıp içten ağladığını görmüştüm. o kadro aklıma geldikçe insan şu mallara bakıp kahroluyor. 2-0 geride olsak bile bu maç döner diye rahat rahat izliyordum. özellikle içsaha maçlarında rakip bazen isabetli şut atamadan maç bitiyordu. zaten melo üstad hiç bir topu ortasahadan geçirmiyordu. semih gibi hava topunda zaafı olan stopermiz olmasına rağmen kornerde hava topunda hiç gol yemezdik. hatta stoperlere de gelmezdi top. garip bi şekilde her havatopunu melo savuştururdu. bu forma altında en çok özleyeceğim isim melo olacak

Balkan ülkelerinden gelen futbolcular Türkçe'yi öğreniyor. Holosko da güzel Türkçe konuşurdu. Lorik Cana bile 6 ay da az biraz bir şeyler öğrenmişti.

muslerayla aynı sene geldiler
muslera konusabiliyor mudur bu kadar
Hayır konuşamıyordur kesinlikle.

Ama öte yandan da Visca yugoslav asıllı balkan ülkesinden geliyor, malum bizim dile bayağı yatkın oluyor o bölgenin milletleri.

Jugoslav olmasa da Hagi de mesela iyi Türkçe konuşuyordu Visca nın yarısı kadar Türkiye de kalmasına rağmen.

sent via GSC

Hayır konuşamıyordur kesinlikle.

Ama öte yandan da Visca yugoslav asıllı balkan ülkesinden geliyor, malum bizim dile bayağı yatkın oluyor o bölgenin milletleri.

Jugoslav olmasa da Hagi de mesela iyi Türkçe konuşuyordu Visca nın yarısı kadar Türkiye de kalmasına rağmen.

sent via GSC

Cevad Prekazi, Şota. Şota bir de efsane kontra yapıyor.

Üst Alt