Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti

Cevap: Ediz Bahtiyaroğlu Vefat Etti!

Milli Takımın acilen siyah forma yaptırması lazım yemişim UEFAyı buna izin vermeyecek de neye verecek

tamam uzulduk, cok gencti eyvallah, Allah rahmet eylesin, ben de diyecek laf bulamiyorum ama bu sene verilen 100'lerce sehide siyah forma yaptirilmadi da ediz icin mi yaptirilsin?

Turkiye her gun 10 larca evladini teror belasina kaybediyor.. biraz sagduyu..

Bende 3 ay kadar önce hayvani bir kalp sızlaması ile uyanıp ardından dakikada 300e vuran bir kalp atışı yaşamıştım. Kalp krizi geçirdiğimi sanıyordum bir şekilde kendimi sakinleştirip nabzımı yavaşlatmıştım. Şehrin göbeğinde ki evime 16 dakikada geldi ambülans.

Neyse yahu içim boktan bir hal aldı okur okumaz bi an o günlere gittim :sad007:

Mekanı cennet olsun kardeşimizin.:sad007:
kalp krizimiymis sendeki renktas?

tamam uzulduk, cok gencti eyvallah, Allah rahmet eylesin, ben de diyecek laf bulamiyorum ama bu sene verilen 100'lerce sehide siyah forma yaptirilmadi da ediz icin mi yaptirilsin?

su anki ortamda milletce hergun siyah t-shirt ledolassak yeridir,ama hayat devam ediyor,ben sehit cenazelerimizdeki o annelerin babalarin yikildiklari perisan olduklari sahnelerin tv lerde gosterilmesine bile karsiyim,cünkü serefsiz mahlukatlar bunlari izleyince zevk aliyor

Şehitlerimiz için de yaptırılmalıydı buna da yaptırılmalı bildiğim kadarıyla fenerbahçeye siyah bant bile taktırmadı uefa moskovadaki maçta

Sözün bittiği yer gerçekten.. Allah rahmet eylesin.. Aklıma güzel bi söz geldi: Yaşayanlar ölülerin gözlerini kapatır, ölüler de yaşayanların gözlerini açar. Bu ölüm inşaallah bizlerin de gözünü açar..

kalp krizimiymis sendeki renktas?

Yok abi şükür ki değilmiş, ekokardiyografi ile falan bakıldı, efor testine falan girdim hiç birşey çıkmadı.

Doktor bazen bazı insanlarda böyle sebebi belli olmayan çarpıntılar olabiliyormuş. Dedim 300 yaptı nabız korkmanıza gerek yok bu tekrarlarsa sıkıntı çıkabilir dedi, o zaman daha detaylı inceleriz dedi işte.

Bende bi 20 kilo fazlalık vardı 10 kilosunu şimdi erittim, o almadan önce ki eski direncim yerine geldi. Kilo da çok boktan birşey. :(

Ben ambülans gelene kadar kalkıp yürüyecek dirençliği hissettim zaten gelmeseydiniz ben iyiyim diyede çekiştim bi güzel.

Türkiyede inanılmaz sistem bozukluğuda var nereye el atsan elinde kalıyor mübarek. 16 dakikaya 1 km çap içerisinden ulaşılmaz mı yahu.

Yok abi şükür ki değilmiş, ekokardiyografi ile falan bakıldı, efor testine falan girdim hiç birşey çıkmadı.

Doktor bazen bazı insanlarda böyle sebebi belli olmayan çarpıntılar olabiliyormuş. Dedim 300 yaptı nabız korkmanıza gerek yok bu tekrarlarsa sıkıntı çıkabilir dedi, o zaman daha detaylı inceleriz dedi işte.

Bende bi 20 kilo fazlalık vardı 10 kilosunu şimdi erittim, o almadan önce ki eski direncim yerine geldi. Kilo da çok boktan birşey. :(

Ben ambülans gelene kadar kalkıp yürüyecek dirençliği hissettim zaten gelmeseydiniz ben iyiyim diyede çekiştim bi güzel.

Türkiyede inanılmaz sistem bozukluğuda var nereye el atsan elinde kalıyor mübarek. 16 dakikaya 1 km çap içerisinden ulaşılmaz mı yahu.
cok gecmis olsun renktas.allah kimseyi sagligindan etmesin

Geçmiş olsun renkdaş. Panik atak nöbetleri de kalp krizini taklit edebiliyor.

anadolu takımlarından kişilik olarak ender sevdiğim oyunculardan biriydi.

Geçmiş olsun renkdaş. Panik atak nöbetleri de kalp krizini taklit edebiliyor.

Saolasın erdinç öyleymiş evet bende sonradan öğrendim.

Gönül ister ki hepimiz saglıklı mutlu mesut yaşayalım ama hayat işte bi sistemi var bununda.

Allah kimsenin başına vermesin hastalık diyoruz ama gel gör ki hepimizin farkında olduğu bir gerçek var hastalıklar katlanarak artacak. Dünyada ki kirlilik(çevresel ve ruhsal) gün geçtikçe katlanıyor.

Allah sonumuzu hayırlı eylesin...

Mekanı cennet olsun.Sevenlerine ALLAH sabırlar ihsan eylesin.

Nedir bu gencecik yaşta kalp krizi olayları.Futbolcuların kullandıkları bişey mi tetikliyor?Sadece futbolcular da değil yakın zamanda hem Beşiktaşlı hem Galatasaraylı 2 genç kardeşimizde kalp krizinden vefat etti.Çok üzücü olaylar.

SABAH - 23/01/2007 - 'Bozkurt' Ediz'e ihtar geldi

887146635EFEDA4CA7D2E87Bb.jpg

Ediz i ilk bu haberle tanımıştım

Delikanlı,futbol olarakta kişilikli bir futbolcuydu

Çok yazık oldu.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun

Cok büyük bir üzüntü icerisindeyim...Akil almaz birsey yahu, Cok ve cok iyi bir insandi kendileri. Allah rahmet eylesin, mekanin cennet olsun Ediz abi! Senin gibi iyi insani bu yasta kaybetmek, bayagi bi koyuyor..:(:(

Üst Alt