# Edwin van der Sar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Edwin van der Sar

Cevap: # Edwin van der Sar

Selçuk İnan'ın menajeri Selçuk'a gelen teklifleri doğruladı ve tekliflerin 23 mayıstan sonra değerlendilieceğini açıkladı.

Adam 40 yaşında Manu ile şampiyonlar ligine çıkınca sorun yokta 41 yaşında haftada bir süper ligde oynayınca mı sorun oluyor,her şeyden önce bu adamın tecrübesi yeter,bu sene kaleci olur seneye Avrupa kupalarına kalınca kaleci antrenörü olur ve bir kaleci daha getirilir.

canerustun1977 Caner ÜSTÜN

Malesef akşam alacağım dediğim kaleci ismini alamadım.

Bu sezon 44 maça çıkmış hala yaşına laf ediliyor. Bize gelirse Avrupa kupası da olmayacağından çok rahat sezon tamamlar. Bu sene en az 10 maçını izledim, yetti de arttı bile.

Adam 40 yaşında Manu ile şampiyonlar ligine çıkınca sorun yokta 41 yaşında haftada bir süper ligde oynayınca mı sorun oluyor,her şeyden önce bu adamın tecrübesi yeter,bu sene kaleci olur seneye Avrupa kupalarına kalınca kaleci antrenörü olur ve bir kaleci daha getirilir.

vandersar bütün planlarını Türkiye üzerine yapmış

bundan sonra hayatının geri kalanının ülkesi Hollandada değil Türkiyede geçirecekmiş

futbolu da burada bırakmak istiyomuş

Türkiyeye gidiyim de ne olursa olsun diyomuş parayı falan da sorun etmez...

Kalitesi tartışılmaz ayrıca yaşı 1 veya 2 sezon için farketmez ama 3. sezonda bırakır artık ben günü kurtarmak yerine uzun yıllar kalemizi koruyacak bir isimdem yanayım

Üst Alt