Efsanevi Öneri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsanevi Öneri

Cevap: Efsanevi Öneri

aslinda en iyisi

eboue semih ujfa aydin

ujfa semihe tecrube katar

bekler hucumcu oldugu icin rakip az ama oz gelir

ama GS buyuk takimim diyorsa kuyrugundan korkmayacak

saldiracak

cunku diger turlu oyunlarda basarili olmamiz icin (savunmaci bekler on libeorlar )

bize 10 numara adam lazim hagi gibi falan

yok zipkin gibi birilerine bagimli olmayacaksak

zihnimizi acik tutacagiz

korkmayacagiz 3 yemekten

Savunma da alt yapı eğitimini adam gibi almış,pozisyon almasını bilen,hamle zamanlamasını ayarlayabilen diğer özellikleri vasat 4 eleman olsun başka birşey istemem.

Bıktım artık mahalle maçı kıvamında savunma yapan adamlardan.Serdar abi sen yapma bari.Hakan Baltadan kötü olucağına adım gibi eminim,düşünün artık nasıl oynayacağını.

Savunma da alt yapı eğitimini adam gibi almış,pozisyon almasını bilen,hamle zamanlamasını ayarlayabilen diğer özellikleri vasat 4 eleman olsun başka birşey istemem.

Bıktım artık mahalle maçı kıvamında savunma yapan adamlardan.Serdar abi sen yapma bari.Hakan Baltadan kötü olucağına adım gibi eminim,düşünün artık nasıl oynayacağını.

hakan baltadan kotu nedemek?

3 oyuncu degisikligini kullandik ve sakatlandimi aydin ?

Eboue-Semih-Ujfa

3'lü defans, 5'li orta saha ve cift forvet. Nasıl olsa Servetle, olmazsa Baltayla bir sekilde gol yiyoruz. Hic olmazsa yedigimizden fazlasını atacak bir oyun anlayısımız olsun.

Semihe bir kere sans verilse, o Servet denen futbol katilinin bir daha esamesi okunmaz.

valenciada cok oynadigi mevki

bizdede milli takimdada cok oynadi

ciddimiydin bunu yazarken

mehmet-batdal-transferi-mehmet-batdal-mehmet-batdal-konyasporda-55675h.jpg

Eboue ve Ujfa varken Aydın'ı sağ bek oynayan takıma millet bir tarafıyla güler kusura bakmayın.

Üst Alt