Ehliyet Konu Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ehliyet Konu Başlığı

Simdi sirasiyla anlatsan iyi olur yokusta vs kaldirabiliyorum sikinti yok bunlarda simdi asama asama be yapacagiz bizi nerede durduruyor nerede geri gitmemizi vs asama asama anlatirsan cok iyi anlarim.Tabi biliyorsan.
Parkurda sıralama değişiyor olabilir
Benimkinde önce pazar alanında kalktık, sonra yokuşu temsil eden pazar çıkışında durdurup kalk dediler. Daha sonra yola çıkıp turladık sınav güzergahında. Pazara giren arada park için yerler ayırmışlardı. Park ettirdi, daha sonra o alana girdik tekrar, düz geri yaptırdı bitti öyle.

Bu ulkenin ehliyetinden bir cacik olmaz arkadas adam sinav alaninda 2 kere istop etti ve buna ehliyeti verdiler lakin bana gelince 5 cm cizgiye park edemedim diye direk indirdi serefsizler boyle adaletin ben ..... Ulan trafikte o kadar acemi var bunlara ehliyet veriyorlar ondan sonra ulkemizde neden trafik oluyor neden kaza oluyor al iste adam yolda 2 kere yolda istop etse kazalarin en buyuk belasi adama ehliyet vermisler.

Bu ulkenin ehliyetinden bir cacik olmaz arkadas adam sinav alaninda 2 kere istop etti ve buna ehliyeti verdiler lakin bana gelince 5 cm cizgiye park edemedim diye direk indirdi serefsizler boyle adaletin ben ..... Ulan trafikte o kadar acemi var bunlara ehliyet veriyorlar ondan sonra ulkemizde neden trafik oluyor neden kaza oluyor al iste adam yolda 2 kere yolda istop etse kazalarin en buyuk belasi adama ehliyet vermisler.

eskıden dı o acemılere ehlıyet dersı yasıncım cizgiye yanasınca alırsın

Ben ehliyet aldığımda, henüz daha 4ncü ve 5nci viteslerde sürmemiştim.
Ama elimde ehliyetim vardı.
Türkiye'deki ehliyet sistemini düşünün artık.
Benim gibi yüzlerce insan olduğuna ve şu an trafikte olduklarına eminim.

Ayrıca ben ehliyet aldığımda,
daha yokuşta vites küçültüleceğini bilmiyordum ve bu nedenle araba stop edene kadar gidiyordu.
Düşünün durumu. :)

Bugun ehliyet sinavina girdim parkuru tamamladim lakin Parkta yardim ettiler bana.Simdi ehliyeti kazandik sayilir mi aksam aciklanir dediler sonucu bekliyorum.

Scooter al bir tane 55cc sen en iyisi ne babani yor ne forumu

QWYLdg.gif

Üst Alt