Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir

Cevap: Ek Klasörler Yayınlandı | 70 Klasörün Hepsi Portal'a Eklenmiştir

Neden fenerlilerin hepsi emniyette ifade vermedi ya da neden çoğu zorlandığı bölümlerde artık susma hakkımı kullanmak istiyorum ve savcılıkta ifade vermek istiyorum dediler ? Emniyette ne güzel her tape soruluyor ama savcılıkta sadece özet var.

Bunu açıklayabilecek var mı neden emniyette ifade vermek istemiyorlar ?

ulan bunların hepsi baya baya küfürbazmış ha...

toplumun ahlakını bozuyorlar şerefsizler...:D

Neden fenerlilerin hepsi emniyette ifade vermedi ya da neden çoğu zorlandığı bölümlerde artık susma hakkımı kullanmak istiyorum ve savcılıkta ifade vermek istiyorum dediler ? Emniyette ne güzel her tape soruluyor ama savcılıkta sadece özet var.

Bunu açıklayabilecek var mı neden emniyette ifade vermek istemiyorlar ?

bende pek anlamam ama avukatlarından dolayı olabilir.

Ali Kıratlı ve İlhan Ekşioğlu arasındaki ilk konuşmada Bursa'da taşocağındaki işçilerden bahsediliyor ve hemen 2 dk sonra Sercan Yıldırım aranıyor(yanlış anlaşılmasın Sercan'ın kabahati var demiyorum)İki yönetici kendi aralarında neden şifreli konuşma gereği duymuş olabilirler?(Sercan Yıldırım'ın arandığı tarih Trabzonspor-Bursaspor maçının 10 gün öncesi)Bu, teşvik girişimi değil de nedir?Fenerbahçeli taraftarların eminim bu tapelerden haberi yok..biri şunların forumuna bu tapeleri koysa da gerçekleri öğrenseler...

Son tape ise Eskişehir-FB maçındaki şike faaliyetiyle ilgili...17.klasör sayfa 179'dan-220'lere kadar çok net deliller var...

Eksik olan klasörlerde cok daha bel alti seyler varmis, 4000 sayfa felan verilmemis. Bazi kisilerin cinsel tercihleri ele verecek görüsmeler varmis. Anlasilan Gay'ler var bu islerin icinde.

verildimi bilmiyorum , bu bolat Galatasarayı ne hallere getirdi görün. yüzüne bile tüküresim gelmiyor tükürüğe yazık

scaled.php

gurban oldugumun glasörleri ya, ben böyle guzel birsey en son ne zaman görmüstüm hatirlamiyom bile

inşallah fakedir . ama öyle görünmüyor gerçek gibi

evet fakeymiş mühür yok. adamlar işin gırgırında halen. tekme yicekler haberleri yok kçpeklerin

11. klasor calismiyor, bi hata var.

14. ve 43. klasor ise yok. Bu 3luyu yeniden koyabilirmisiniz? Hepsini indirdim, bir bu 3lu kaldi.

Üst Alt