Ekşi Sözlük Yazarı Tutuklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ekşi Sözlük Yazarı Tutuklandı

Olayın kendisi, bu gerizekalı arkadaşın yaptığı, son dönemlerde olan birçok olay yeni dönemde bütün insanlığın meselesinin sosyal medya ve digital güvenlik olacağını gösteriyor.

İyiliği de kötülüğü de kontrol edilebilir sürenin ötesinde hızla yayan birşey bu.

Klasik yöntemler, yasaklar, sınırsız özgür bırakmak hiçbiri elde edilmek istenen huzurlu ortamı yaratamıyor.

İnsanlığın önündeki yeni büyük sorun bu.

Ekşi tatlısu solcularının sürekli sağcılara laf sokmaya çalıştığı , ateistim diyerek sürekli inançlı insanlara ve dinlere sallayan, çoğunluğu asosyal angutların toplandığı bi mecra son 2-3 senedir.
Futbolda hemen hemen hepsi bjkli, her Galatasaray konusunda fetö muhabbeti yaparlar.

Önceden eğlenceliydi.

tiksindirici bi hal almaya şu olaydan sonra başladılar

Ekşisözlük eskiden hayranlıkla takip bir ettiğim yerdi. Bazı yazarlar vardı yazdıklarını okuyunca resmen aydınlanır genel kültürün geliştirdi. Sonra 2012'ten sonra falan reklam geliri alacağız diye bütün kuralları esnettiler. Az ama kaliteli olsun yerini çok olsun para getirsine bıraktı. Sözlüğü sözlük yapan bütün yazarlar tek tek sözlüğü bıraktı. Sonrasında da paralı troller, reklamcı hesaplar, düşük kalite yazarlar derken sözlük bitti.

Sözlük resmen foseptik çukuruna döndü. Sabahtan akşama kadar dine salla dur, cinsellik içerikli başlık aç, ona buna küfür etten başka bir şey yok. Eskiden başlıkları açınca bilgi dolu entryler karşılardı. Şimdi küfürler hakaretlerden başka bir şey yok.

tiksindirici bi hal almaya şu olaydan sonra başladılar

bunu yazanın kafa güzelmiş :D Yalancıyı ..miyolar tabi iyi uydurmuş keko.

Eksi'ye kayyum atanmali. Ben düsük bir maasla yönetime talibim, sayin yetkililere seslenmek istiyorum. Fetöcüleri, komünistleri, din ve devlet düsmanlarini bir bir tespit edip ilgili makamlara bildirip ümmet dostlarinin postlarini ön plana cikarmayi hedefliyorum. Yardimcilarim olarak da @Erman Türker @Melih Sönmez @Ünsal Vardar triosunu düsünüyorum. Benim döneminde @Alpay Asma ve @Yusuf Kara yazar yapilacaktir.

Sırf farklı takılacağım diye saçmalayanların doluştuğu mekan..
Başlık 10 k üstü maaş alan insan olsun bir bakarsın hepsi 40-50 bin kazanıyor.. Fakirlikle alakası olsun hepsinin ayrı garibanlık hikayesi çıkar.. Orada yazan farklı herşey mutlaka bunların da başına gelmiştir..
Ortalama bir ekşi erkeği 1.95 boy . - sarışın mavi göz- kaslı-yazılımcı - yurt dışı destekli çalışır- 20k maaş- hergün yeni bir hatun kaldırır

Üst Alt