EL 11/12 D Grubu 2.Maç | Galatasaray MP 64-68 Unics | 27 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 2.Maç | Galatasaray MP 64-68 Unics | 27 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 2.Maç | Galatasaray MP 64-68 Unics | 27 Ekim | Maç Sonucu

Böyle kaybetmek moral bozuyor.Elimizdeki maçı son periyot alamadığımız savunma ribaundlarıyla verdik.

Çok fazla kırılma noktası olmadı ama Shipp'in mola sonrası girmeyen şutu,Domercant'in son çare salladığı 3lüklerden 6 sayısı can yaktı.

Zaza'nın sakatlığı sonrası maç sonu 5 numarada sıkıntı yaşamamak adına rotasyona çektiğimiz ayar farkı açıp gitmemize engel oldu sanırım.

Lakovic ve Tutku'dan hücumda katkı alamadık.Savunmamız da istediğimiz düzeyde çok kalmayınca Kazan'a geri dönme şansı verdik.

Neyse sağlık olsun,ders olsun.

Ayrıca haysiyetsiz Yalçın Hagi'ye yaptığı saygısızlığın ardından saygı duruşunda izlediği maçın sesini açık unutarak nefretimi 1 kat daha arttırdı.

Cevap: EL 11/12 D Grubu 2.Maç | Galatasaray MP 64-68 Unics | 27 Ekim | Maç Sonucu

benim seride bozulmuş oldu ilk defa Abdi İpekçi'de mağlubiyet gördüm :( elimizdeki maçı verdik en çok o koydu ya yoksa yenilsek de önemli değil

ribaund sorunu ve lakovicin etkisiz oyunu bu soncu getirdi. olsun aslanlar bir beklenmedik galibiyetle telafi ederiz inş.

maçın son periyotunu izleyemedim skoruda daha yeni öğrendim kahroldum elimizdeki maçı veermişiz inanamıyorum :(

Çok üzücü oldu. Son 2 dakikaya kadar farklı önde götürdüğümüz maçı verdik. Lakoviç, Shumpert, Lucsa, Ship, Ender... nerdeyse takımın tamamı formsuzken galip gelseydik, süper olurdu.

Önümüze bakalım.

ulan domercant ulann o nasıl biir üçlüktür salonda yıkıldım resmen adam şekilden şekile girip ucluk attı neyse moral bozmaya gerek yok gruptan kesin cıkarız zatende bu maç 3.lük için önemliydi kaybettik canları saolsun

______________G__M

FC Barcelona Regal 2 0

Montepaschi Siena 2 0

Galatasaray Medical P. 1 1

Unics Kazan 1 1

Asseco Prokom 0 2

Union Olimpija 0 2

Haftaya siena deplasmanı bizi bekler yenmemiz neredeyse imkansız gibi, yenildiğimiz takdir de işler daha da zorlaşır tabi herşey bitmiş değil

U.Olimpia maçları kilit maçları olacak. 4.olarak gruptan çıkarız heralde.

Öncelikle salona gelenlere teşekkürler ayaklarına yüreklerine sağlık...

Maça gelince son 2 dk dan sonrea oyundan düştük normaldir canları saolsun ilerisi içinde ders olur bize....

Kalp kırıcı oldu,alışık değiliz İpekçi'den başı eğik ayrılmaya bir 20 dakika salondan çıkasım gelmedi.Belki katılmayanlar olabilir ama hayal kırıklığı bir tribün özellikle hakikaten yeter denecek tezahuratlar agresiflik sıfır yani geçen seneki Banvit,Fenerbahçe serilerini de hatırlıyoruz özellikle bağıran ortanın sağ tarafındaki tribün felaketti.Açıkcası maçın heyecanı ile teknik taktik pek irdeleyemedim ama Andric'in ribaundlar ve ikili oyun bitirişleri sanki mağlubiyette etken oldu.Domercant'ı Caner iyi kitledi ama bazı şutlara bir şey yapamıyorsun bazen.Oyuncularımıza emekleri için teşekkürler.

Yalçın Dümer bir yerde bayıl gelme artık.

tecrübe eksikliğine pisi pisine verdik maçı genede aslanlarımızla gurur duyuyorum top 16 için karamsarlıga kapılmak için henüz cok cok erken yürüyedurun aslanlarım.

https://www.gscimbom.com/forum/tezahuratlar-forumu/88809-hasretinle-yandik-olduk-duzeltilmis-hali-ile-_ultraslan-izmir_.html

Bunu söylerek başladı zaten tribün.Söylenicek söz yok,çok kötü.Ayrıca final-four'lu saçmalıkta kötüydü.Topluca söylenilebilirliği yok bunların.Zaten tribünde senkron probemi de vardı bugün, sadece Euroleague maçı olduğu için gelmiş,ıslıklamaya bile tenezzül etmeyen seyirci topluluğu vardı fazlasıyla.

Ben Siena maclarından ümitliyim. Her ne kadar müthiş bir sistem takımı olsalarda cok yaslılar ve eski efektif kadroları yok. Sutlarımız girer ve hocada Tutku'da ısrar ederse kazanabiliriz.

Üst Alt