EL 11/12 D Grubu 7.Maç | Unics 72-61 Galatasaray MP | 1 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 7.Maç | Unics 72-61 Galatasaray MP | 1 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 7.Maç | Unics 72-61 Galatasaray MP | 1 Aralık | Maç Sonucu

Çok top kaybı yapıyoruz çok üçlük kaçırıyoruz konsantrasyonu eksik takımımızın yoksa yenemeyeceğimiz takım değildi

Cevap: EL 11/12 D Grubu 7.Maç | Unics 72-61 Galatasaray MP | 1 Aralık | Maç Sonucu

unics kazan fenerin grubunu 1 . bitirirdi.

Sezon basinda Euroleague´e kalacagimizi ve 4 galibiyet alacagimizi söyleselerdi (Union´u yenecegimizi tahmin ediyorum), herkes gülüp gecerdi. Kabul etmeliyiz ki, Galatasaray´in kalitesi Euroleague´de basarili olmaya yetecek kadar derin degil. Tabiki bizi gururlandiriyorlar, sevindiriyorlar, büyük is yapiyorlar, ancak Euroleague farkli.

Bu seneki tecrübe gelecek icin önemli. Seneye cok daha kaliteli, cok daha derin bir kadro kurulmali. Bunun farkina varmistir yönetim.

Saglik olsun beyler.

Arkanizdayiz herzaman !

Songalia, Cevher, Furkan, Andric, Shumpert, Sertaç :)

Furkan dışında net ribaund alabilen, savunmada sertlik gösteren, blok tehditi olan uzun yok. Zaza gittiği için, 1 değil 2 uzun gönderlip 2 doğru uzun alınmalı.

Andric çok kötüydü. Her zamanki gibi yine saçma sapan fauller yaptı, basit pozisyonları guçsuzlugu nedeniyle bitiremedi, ribaund cekemedi, zaten sutu da yok. Tek artısı hızı, ikili oyunlarıydı ama ona da izin vermiyorlar el'de

Arkadaşlar bu sezon belkide son Euroleuge'imiz onun için zevkini çıkaralım bence seneye beko basketbol liginde şampiyon olamassak yalan olur Euroleuge bence seneye EuroCup'a iyi bir kadroyla gidip orda şampiyon olmaya çalışsak çok daha mantıklı

Lakovic sorumluluk almıyor. Songaila zaten yok. Hala üçlüklerde Shumpertin eline bakıyoruz. Ayrıca Shipp ve Andric hala niye bu takımda? olmadı Mahmudi. ama yine de desteğe devam.

takıma 2 kaliteli uzun şart. yoksa madara oluruz top 16 da. onun dışında jaka nın da dikkatinin çekilmesi ve kensini toparlaması gerekiyor. oldukça pasif ve umursamaz bi halde, halbuki tonla para alıyor bizden. bu sene el de başarı sağlayamasak bile şampiyonluğu düşünerek kadronun kalitesi artmalı. efes ya da ülkerbahçeya vermemek lazım şampiyonluğu

merak ettiğim olay songaila ne iş yapar takımda..?lokavt bitti gidecek diye seviniyordum ki kesin dönüş yaptıgını ögrendim. lakoviç şimdiye dek hiçbir ciddi maçda iyi oynamadı açıkçası.edirneye,tofaşa bende atarım 20 sayı.barcelona macı,siena macı,dünkü maç..lakoviçi gören varmı Allah aşkına..? zaza belki savunma anlamında iyiydi ama skor olarak katkısı nerdeyse hiç yoktu.lakoviçin yerine iyi bir şutör,songailanın yerinede hem sayı atan hem ribaund alıp savaşabilen uzun lazım.bununda tek çaresi elenen takımlar,en yakın yolda matijiunas gibi görünüyor sanki.ayrıca lakoviçin yerine lydey ya da domercant ayarında birini bulursak emin olun sürpriz yapmamak için hiçbir sebebimiz kalmaz..

Şamiyonluğun en büyük adayı olmasakta ciddi adayıyız

Zaten en büyük adayı çok astronomik bütçesi olan ve yılların avrupa deneyimi olan,basketbol kültürü olan bi klüp

Top 16 dayız(bi aksilik olmazsa)

1.5 senede bundan iyisi şamda kayısı,kimin nasıl hedefleri vardı bilmiyorum

Ama gelinen noktayı görmeden asıp kesmek bence haksızlık,daha iyisi her zaman vardır ama hep dediğim gibi basamakları yavaş yavş çıkmak lazım ,özellikle basketbolda

Şamiyonluğun en büyük adayı olmasakta ciddi adayıyız

Zaten en büyük adayı çok astronomik bütçesi olan ve yılların avrupa deneyimi olan,basketbol kültürü olan bi klüp

Top 16 dayız(bi aksilik olmazsa)

1.5 senede bundan iyisi şamda kayısı,kimin nasıl hedefleri vardı bilmiyorum

Ama gelinen noktayı görmeden asıp kesmek bence haksızlık,daha iyisi her zaman vardır ama hep dediğim gibi basamakları yavaş yavş çıkmak lazım ,özellikle basketbolda

yazdıklarında kesinlikle haklısın.ama biz buyuk bir camiayız.hedefleri sonuna kadar zorlamalıyız.2 senede bunları yaptık diyede kendimizi yeterli görmemeliyiz..daha iyisini yapabilecek kapisiteye sahibiz camia olarak..

Transfer için endişelenenlere söylüyorum mutlaka yapıcağız top 16da transfer.Songalia gitmese bile 6.ncı yabancı alınacak.

Songaliada giderse 4te gelir.Bence Eze+Matiejunas baya süper olurdu.:D

Hemde Eze şu an serbest.

Gruptan bu saatten sonra çıkamamamız çok çok büyük sürpriz olur, top 16'ya kaldık gibi. Bize denk olan bu grupta sadece Kazan var ve bu takıma da 2 maçta da yenildik. Top 16 aşamasının daha zorlu olacağını düşünürsek, işimiz 2 kat daha zor olacak ama verdiğimiz mücadele beni hiç tatmin etmiyor. Zaza'nın da gittiğini düşünürsek acil pota altı oyuncusu lazım. Andric de zaten ne oynadığı belli olmayan bir oyuncu. Songaila da beklediğimiz oyunu ortaya koyamıyor. Pota altına alabileceğimiz en iyi oyuncuyu almamız gerekiyor. Herşey toz pembe gözüktü grup aşamasında ama Kazan gibi bir takımla da baş edemiyorsak, işimiz var demektir.

ben memnunum, sonuçta ilk eurolig deneyimi yaşayan bir takımız ve büyük ihtimal top 16 garanti. bir tek songalia dün az oynatılarak yazık edildi. daha iyi kullanabiliriz ya da adam gidiyor.

bizimkiler bomboş 5 3 lük kacırırken son periyot. şu domercantın el üstü 3 lük atması dün canımı cok sıktı. bizde böyle adam yokki. kendi şutunu yaratacak oyuncumuz yok.

artık 3 ten vazgectim. şu songilia gitsin şutör bi4 numara alınsın. birde 5 numaraya arkası dönük oyanyabilen yabancı alınsın. ligde andric tribüne cıksın.

Üst Alt