EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 80-59 U.Olimpija | 14 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP 80-59 U.Olimpija | 14 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP - U.Olimpija | 14 Aralık | 19.15 | NTV

1. Kızmak için o kadar da önemli bir sebep yok Siena maçı için. Bugün futbol takımı eksik Real Madrid veya ManUtd ye evinde 0-1 yenilse sağlık olsun, berabere kalsak iyi olurdu dersin. Siena ne kadar eksik te olsa kadro olarak şu saydığım elit takımlar gibidir, yedek kadrosu as kadroyla neredeyse eşittir.

2. Gruptan çıkamamamız mucize olabilir, ama bu turnuva sadece bu sezon oynanmıyor. Bu işin gelecek sezonları da var. Bugün bu salonu doldurup ULEB'a mesaj da verebilirsin, bak benim taraftarım var, salonum herzaman dolu, bana da bu turnuvaya sürekli katılım hakkı verebilirsin. Taraftar yönetimin elini güçlendirir.

Bu maçın 19 da oynanma sebebi Bjk futbol maçının aynı saate denk gelmesidir. Senin pinpon takımının maçı dahi diğer takımların en önemli maçından çok ilgi görüyorsa bu taraftarın ilgisi sayesinde olur. Biz şuanda basketbolda güçlü olsaydık, Bjk futbol takımı maçı saati çakışsa dahi son sözü söyleyen sen olurdun, bu sefer senin maç saatine göre ayarlama yapardı yayıncı kuruluş.

Dediklerinin sonuna katılıyorum biz Türk insanı olarak az bir adım attık mı yolun sonunu hemen getirmeyi istiyoruz ama en önemli şeyi unutuyoruz:sabır.İnş ilerleyen zamanlarda herşey daha iyi olacaktır.(Kulübüyle,takımıyla,taraftarıyla)

Cevap: EL 11/12 D Grubu 9.Maç | Galatasaray MP - U.Olimpija | 14 Aralık | 19.15 | NTV

Hayde gidelum hayde hay de gidelum hayde hay de gidelum haydeeeee

Top 16 bizi bekler... biziii top 16 beklerr bizi top 16 :D

Organizasyonla ilgili iki sıkıntım var birincisi Yalçın Dümer yani dayanamıyorum adamı salonda görmeye sesini duymaya bir gün dayana dayana dayana taurasi derken üstüne atlayabilirim o derece geriyor.:) İkincisi skorbord da yazan Gs Medical Park yazısı bu ikisini görünce bütün keyif gidiyor.

Takıma kızgınlık,küskünlük hiçbir zaman olmaz aramızdaki bağ kazanma kaybetme işini çoktan geçti,onları sahada görmek bile insanı mutlu ediyor.

Twitter kullanan arkadaşlar, lütfen destek versin. #top16icinipekciye

Yarınki maça dikkat çekmek için Eyyüp abimiz tt yapmak için çok uğraşıyor.

aynen salonun dolması A lisansı adaylığı için çok önemli

yenilmezarmadagiris.gif

bayanların macı niye yok forumda? bugün degilmi ekaterinburg macı.

bilet durumları nasıl acaba

Salon bos kalmasinda.. Facia olmasin , grubun en önemli macinda destek gerek.

forum moderatörleri uyuyor heralde...bayanların maçı nerde

Bayanların maçı başladı.İnşallah 2 takımımızda kazanır.

Ne kadar bilet satılmış arkadaşlar, bilgisi olan var mı?

Haydi Aslanlar. Costurun bizi

salon havaya girerse rahat alırız ama sanki pek ilgi yok gibi

arkadaslar bu mac'i alirsak son 16ya kaliyormuyuz?

Üst Alt