El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

El Değmemiş Temiz Bir Lig İstiyoruz !

Cevap: El değmemiş temiz bir lig istiyoruz !

Berat Renkdas özelestiri yapmak istemis,ama yanlıs zamanı secmis:)Ben kus demiyorum,cünkü aynı sey benimde basıma geldi;)

Bencede Urfanın pozisyonunda penaltı yoktu,calınsa cok basit olurdu ki zaten baktıgımızda Fenerin elle kestigi nice penaltılar calınmıyorsa bu da normaldir haliyle.

Berat Renkdas özelestiri yapmak istemis,ama yanlıs zamanı secmis:)Ben kus demiyorum,cünkü aynı sey benimde basıma geldi;)

Bencede Urfanın pozisyonunda penaltı yoktu,calınsa cok basit olurdu ki zaten baktıgımızda Fenerin elle kestigi nice penaltılar calınmıyorsa bu da normaldir haliyle.

Hayır Emre özeleştri ve gerzeklik yapmak arasında dağlar kadar fark var daha evvelde fenerin rakibini eleştiren insanlara yaptığı muhabbetleri hatırlıyorum ozaman ses çıkarmamıştım ama bugün haddini aşmış.

14 yaşındaki çocuğun lafıyla galeyana gelen koca koca adamlar, liseli bile değil, ilköğretim öğrencisidir büyük ihtimalle, alemsiniz ya :)

Kaçıncı el oldu bu ? Yakında fenerbahçeli futbolcular voleybol takımı ile antrenmanlara başlar.

Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin, Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin, Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.

İsin komik yanı,macı evde akrabalarla izliyoruz,top Fenerli oyuncunun eline carptı bizimkiler hala yok birsey diyorlar,kafayı yiyecektim:)Hemde bunu diyen has Galatasaraylılar,birdaha onlarla mac falan izlemem arkadas:D

Yönetimin bişeyler yapması lazım artık masaya yumruğunu mu vurur, ultimatom mu yayınlar bilemem ama çok ama çok sert bir çıkış yapması gerek yönetimimizin. Aynı şekilde biz kollansaydık böyle fb li yöneticiler her hafta köpek gibi havlardı

El değmemiş başlığı olmamış,tecavüz edilmemiş lig istiyoruz başlığı daha uygun.

beyler bu macin gozlemci hakemi konya'da anelka'nin, nobre'nin ellerini goremeyen gozlemci hakem. Ne gariptir ki tarih tekerrur ediyor.

Merak etmeyin arkadaşlar. Yay geriliyor. Bu şaibeli, iğrenç takıma Allah'ın tokatı öyle bi gelecekki İnşAllah, 2 sene kalkamayacaklar. :)

biz Bursa'yı yencez diye 40 takla atıyoruz saha içinde, yendik diye de seviniyoruz umutlanıyoruz şampiyonluk için ama bu adamlar şerefsizce yollarına devam ediyor dün bizim penaltımız verilmedi, ertesi gün fb lehine penaltı verilmiyor kesinlikle art niyettir bunlar hiç kimse çıkıp demesin Tv kanallarında hakemler masum, hakem görmemiş olabilir vs vs. diye bal gibi görüyorlar bilerek verilmiyor amaç belli

ulan yeni bir kural cıkarın. fener topa elle dokunabilir diye. bizde sinirlenip kendimizi yemeyelim

şike soruşturmasında 1 dalga da hakemler ve federasyon üyeleri için yapılmalı ve şikeci hakemler ve federasyon üyeleri tutuklanmalı ki pislik Türk futbolundan tam temizlensin

Ujfa'nın pozsyonu geçen seneki buca-fener maçında fenere verilen penaltıyla aynı bence. Adam ne yapsın kolunu mu kessin?

Üst Alt