EL Ö.E. Final | L.Rytas 63-71 Galatasaray | 2 Ekim | Euroleague'deyiz ! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL Ö.E. Final | L.Rytas 63-71 Galatasaray | 2 Ekim | Euroleague'deyiz !

Cevap: EL Ö.E. Final | L.Rytas 63-71 Galatasaray | 2 Ekim | Euroleague'deyiz !

helal olsun lan size. 2 macıda izledim. bir ona bir buna gittim. bir ara fark kapandı ama yinede kazanmayı başardınız. artık euroligdeki rakiplerimiz bizden korksun.

YenilmezArmada İstanbul'da.

1000'i aşkın taraftar karşılamaya gitmiş gecenin bu saatinde, hakkettiler, helal olsun.

"Bu saatte havaalanı inliyor ! Oktay Mahmuti'ye yapılan sevgi tezahuratlarından sonra yabancı basketbolcularımız için "We are the best Galatasaray" tezahuratı geldi. İnliyor orası , Teşekkürler Büyük Galatasaray Taraftarı.."

Hala inanamıyorum. Süper bir başarı bu. Hepsine helal olsun! Euroleague gerçek taraftar görsün. Ufff süper olacak süper.

Bir de kalıplı bir uzun alsak ultra-mega-süper olacak. (çok süper kullandım di mi? :D )

Bence bu maç basketbol tarihimizde ileriki yıllar için bir dönüm noktası olacak.

Aloooow, ÖZEt, Özet, ÖZEEEET istiyorum.

Izleyemedim, ama suan müthis sevincliyim. Nihayet katilabildik su lanet olasi Euroleaguee. Millet taraftar, Cehennem görsün.

Gerçekten çok iyi takımız yalnız.Kadro çok geniş.1-2 takviyeyle gruptan çıkarız hatta Oktay Hoca varken başımızda gidebileceğimiz yerlere biz bile şaşırırız.Bu adam başımızda olduğu için çok şanslıyız çok...

Başta Oktay hocaya ve alayına helal , helal , helal ,

büyük tebrikler ,

ağır ağır da olsa bir dev uyanıyor Türkiyeye basketbolu getiren ve yenilmez armada efsanesinin sahibi geri dönüyor ,

bu arada dün gece deplasmanda EL bileti alan takım GALATASARAY UNUTMAYIN ,

Saygılar.

maç sonundaki sevinç gösterileri maçın özeti herhangi bi video ne varsa biri yollasın ya :D maç bitince direk futbola döndük hiç bir şey göremedim

03.10.2011 16:44

"Yürekle, bilekle, Euroleague'e" Belgeseli GSTV'de

Tarihinde ilk kez THY Euroleague'e katılma hakkı elde eden Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nın Litvanya'da elde ettiği büyük zafer GSTV'de.

Sadece gururlarını yanlarına aldılar, onlara inananlarla birlikte Galatasaray'ın adını tarihin sayfalarına bir kez daha kazıdılar..

Potanın kralları, inancın, mücadelenin, yüreğin nelere yeteceğini kanıtladılar..

Maç maç, gün gün, dakika dakika Litvanya'da yaşananlar,

Antrenör Oktay Mahmuti'nin maçların ardından yaptığı çok özel röportajları ve görüntüleri,

Tarih yazan kadroda yer alan oyuncuların karşılaşmalar sonrası duygu ve düşünceleri,

Hiçbir kameranın girmediği yerlerden çok özel görüntüler, çok özel açıklamalar..

Litvanya'nın Vilnius kentinden GSTV kameralarına yansıyanlar..

Bir zaferin öyküsü, "Yürekle, bilekle, Euroleague'e" belgeseliyle bugün saat 00.30'da Galatasaray Televizyonu'nda..

daha geç saatte olmasını beklerdim

erkene yapmışlar programı

:(

oktay mahmuti ve furkan aldemir ntv spor da spor merkezi programına konuk olcakmış 19.00da

[video=youtube;dGPNkd6PMzk]https://www.youtube.com/watch?v=dGPNkd6PMzk&feature=player_embedded[/video]

Üst Alt