EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 62-47 Galatasaray M.P | 1 Şubat | 4.Çeyrek

Manyak fark yiyoruz , yedik, yemeye devam edecez

Cevap: EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 62-47 Galatasaray M.P | 1 Şubat | 4.Çeyrek

Aynı futbol takımı gibi. Yerli kalitesi maalesef yerlerde. Augustus, fowles iyi, hodges idare eder, gerisi çöp.

Nevriye 24, Matovic 14, Fowles 6 sayı ile bitirdi maçı.

Fowles bunlardan 2-3 seviye yukarıda bir oyuncu ama farka bak. Kaç yıldır doğru düzgün bir guard yok takımda.

Nevriye 24, Matovic 14, Fowles 6 sayı ile bitirdi maçı.

Fowles bunlardan 2-3 seviye yukarıda bir oyuncu ama farka bak. Kaç yıldır doğru düzgün bir guard yok takımda.

Galatasaray takimlarinin hangisi tam komple bir takim, hepsinde kilit oyuncular eksik

Cevap: EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonuc

Adamların sadece kadrosu değil antrenörü de bizden çok daha iyi. Ceyhun hoca oyuncu tercihleriyle bile fiyasko.

Cevap: EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonuc

Sağlık olsun.İnşallah içerdeki maçı alıp seriyi son maça taşırız.

Yahu şu takıma dünyanın en iyi uzununu alıyorsun.Bunu almak başarı değil yani görmek çok zor değil...Ama guard mevkisinde Işıl ve tuğba ile oynuyorsun..Bu kadar iş bilmezlik olur mu..Şu erkek takımında ribaunt sorunu görülmez mi yahu..Neden,nasıl önlem alınmaz..Ben bir az biraz basketbol bilgimle görüyorsam bunlar neden göremiyor..Dalga geçiyor bunlar bizimle..

Futboldada,basketboldada teknik anlamda işin ehli insanları yok.Bu çok bariz..Ne kadro planlamaları ne oyuncu tercihleri hepsi fiyasko...Birde Başkanından ,yöneticisine sözde Glatasaraylılar yönetirse bu klübü bundan iyiye gidemezsin..

Diğer maçtada birşey olmaz yeriz yine farkı.

Fowles bugün karşıda olsa bize 40 sayı falan atardı herhalde. Takıma şöyle sağlam bir guard almak çok mu zordu?

Bayanlarda içeride dışarıda kazanmamız imkansıza yakın.

Işıl Alben en zayıf halkamız bence. Galatasaraylılığı dışında hiç bir yararı yok.

Fenerbahçe daha güçlü ancak bu yüzden kazanmadı. Daha çok istediği için kazandı.

ışıl ve ceyhun hoca diyorum

başka da tek kelime etmiyorum

bu sezonu takip eden ne demek istediğimi anlar

yazıklar olsun

Rakibe göre oldukça zayıfız.

Doğal karşıladım.

Yönetim bu branşlara hiç yatırım yapmıyor

Üst Alt