EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe 77-58 Galatasaray M.P | 1 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: EL Women Son 16 1.Maç | Fenerbahçe - Galatasaray M.P | 1 Şubat | 21:00

Seimone ve Işıl'ın bu maçta bol bol içeri girmesi lazım. Yani 2008'deki performansları lazım bize.

keske tamika bu maclarda olabilseydi ama yoq fbde ise diana ve penny olmamasi cok iyi ama 2 oyuncu aldilar jakobsen ile mccorthy oyle cok tırsmayin ben 5 yıldır takip ediyom hic bu kadar kadrolar birbirine yakın olmamisti cok super oynadigimiz anda bile penny yada pondexter yada sutton brown girip fark yaratirdi simdi 3u birden yoq yalniz nevriye ve birsele dikkat etmemiz lazim ilk mactaki 74 68 yenildik 16 sayi ondeyken gene oyle one gecersek bunda maci aliriz....

Fowles faul problemine girmeseydi geçen maçı kesinlikle vermezdik. Bu maçı kazanmamız için hiç kimsenin faul problemine girmemesi lazım. Augustus ve Fowles 35+ dakika oynamalı. Tuğba ve Işıl da çok iyi savunma yapmalı.

bunlar yeni gelenlerin takıma alıştığını zannediyorlar ama bence yanılıyorlar. sert oyunumuz karşısında şaşıracaklar, fark açıldıkça kuduracaklar. fowles ve augustus tan üstün performans bekliyorum. güveniyorum sizlere kızlar!!!

*ilk maçı alınca abdi ipekçiden fenerbahçe erkek takımı gelse çıkamaz!

Bence bu macı kaybetmiycez :) iddaa oynuyan varsa 6,5 12,5 handikapları degerlendirsin. 13 fark asla yemeyiz :)

bunlar yeni gelenlerin takıma alıştığını zannediyorlar ama bence yanılıyorlar. sert oyunumuz karşısında şaşıracaklar, fark açıldıkça kuduracaklar. fowles ve augustus tan üstün performans bekliyorum. güveniyorum sizlere kızlar!!!

*ilk maçı alınca abdi ipekçiden fenerbahçe erkek takımı gelse çıkamaz!

İlk maçı alırsak dünya bayan basketbol tarihinde görülmemiş bir atmosfer olur Abdi İpekçi'de. :)

Avrupa maçı olması beni umutlandırıyor.

Bu arada maç 20:00'da. Başlık düzeltilebilir mi?

GS-fb erkek basketbol maçını rahat kazanıp en az 10 sayı fark atcağmızı solemistim.. bu macda da yenilmiycez son macdaki gibi son periyotta oyun vermicez. seimone augustus bu senenin en iyi maçını oynıcak fowles saten müthis ona güvenim tam.bide fb nin diana taurasi taylor yok büyük güc kaybettiler alıcaz bu maçı.

Koskoca derbi ve tek kanal yok yayın yapan. Koşun İverson var onun yayın hakkını alın lesh herifler.

Onu kanaldan saymıyorum kardeşim. :asd: böyle de toparlarım.

GS TV erkek takımın maçıyla dönüşümlü yayınlayacak.

Maç 20:00'da. Başlık yanlış düzeltilebilir mi?

Caferağa'nın önünden geçtim bugün akşama doğru.10-20 kadar Fenerbahçeli bağırıp duruyolardı :D

Işıl - Tuğba - Bahar- Fowles - Augustus

Üst Alt