Elano-Arda, Xavi-Iniesta gibi olabilir mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano-Arda, Xavi-Iniesta gibi olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elano-Arda, Xavi-İniesta gibi olabilir mi?

ya allah aşkına Dunga gidip Adnan polat gelse o bile oynatmaz onu orda bn ordada izledim yaptığı bişey yok ki :D

Konu neden kapanmıyor acaba?

Biliyorum sayın moderatörler ve adminler bu durumdan memnun ama biraz adaletli olun sene başı açılmış bir konu sırf moderötürünüz yüzünden hortluyormillit tarihe bakmadan yorum yapıyor sonra ben zorda kalıyorum.Tabiki biliyorum istediğiniz bu forum yönetimi olarak elano hayranı futbol uzmanısınız.!

Son olarak elano için iyi niyetimide gördünüz sezon başı ama bir söz vardır

''Adam sandık Madam çıktı''

Aynı durumda ben Muhammet denen şahsın açığını koyunca mesaj siliniyor vay anasını devam edin böyle.

Ben biraz geçen sefer açtığım konudan ders almışınız sanıyordum ama insan değişmiyor işte.

Neden kapansın? Mantıklı bir açıklaman var mı? Yok tabii ki. Sezon başında potansiyel gördüğün adamı şimdi yerlere vuruyorsun diye biz senin bu abuk durumunu niye gizleyelim.

Ayrıca sözünün arkasında duramıyorsun diye kalkıpta ona buna çamur atmana gerek yok. Muhammet'miş O'ymuş Bu'ymuş. Geç bunları. Şurada düzgün eleştiri dahi yapamıyorsun. Sezon başında yazdıklarımı araştır. Arkasında olmadığım birşey varsa gel de ki bana "Sen hâlâ niye yöneticisin?"

Bu kadar basit düşünmeyin.

Neden kapansın? Mantıklı bir açıklaman var mı? Yok tabii ki. Sezon başında potansiyel gördüğün adamı şimdi yerlere vuruyorsun diye biz senin bu abuk durumunu niye gizleyelim.

Niyetiniz belli işte.

Ayrıca sözünün arkasında duramıyorsun diye kalkıpta ona buna çamur atmana gerek yok. Muhammet'miş O'ymuş Bu'ymuş. Geç bunları. Şurada düzgün eleştiri dahi yapamıyorsun. Sezon başında yazdıklarımı araştır. Arkasında olmadığım birşey varsa gel de ki bana "Sen hâlâ niye yöneticisin?"

Bu kadar basit düşünmeyin.

Standart bir Iq nun varsa yazıda neden bahsettiğimi anlamış olman lazımdı.Sezon başı elano kötü oynuyor yine bend ebu konuyu açtım elanunu fizik oalrak hazır olmadığı ve takıma adapte olmadığı için kötü oynadığını belitttim.Ama yanılmışım değilmiş ne var bunda neden rezil olayım?

Senin sevindiğin bi transfer hiç kötü çıkmadımı?Yada umduğun iyi oynar dediğin oyuncu kötü oynamadı mı?Tek tek mesajlarınızı inceleyip ortaya mı çıkartıyım?Mesela jo geldiğinde n edemişin şimdi ne demişin?

Bu nedir yahu.İnsanların fikri değieşmez mi?

''fikirleri değişmeyen yalnızca deliler ve ölülerdir'' diye bi laf bilmiyorum siz hangi kategoridesiniz artık kendiniz karar verin.

Senin fikrin değişmiş tamam ama, o bahsettiğin önerme hala geçerli değil mi? Niye kapansın konu? Ben inanıyorum eğer fizik olarak iyi durumda olurlarsa Xavi-Iniesta ikilisinin bir alt versiyonunu oynayabileceklerine!

Senin fikrin değişmiş tamam ama, o bahsettiğin önerme hala geçerli değil mi? Niye kapansın konu? Ben inanıyorum eğer fizik olarak iyi durumda olurlarsa Xavi-Iniesta ikilisinin bir alt versiyonunu oynayabileceklerine!

Değil elanonun fiziği gelişecek mi artık sezon başından beri kaç ay geçmiş.

Değil elanonun fiziği gelişecek mi artık sezon başından beri kaç ay geçmiş.

Farklı faktörleri de eklemek gerekiyor tabi. Sadece o değil. Bu beklentim içinde olduğumuz yıl için değil zaten, önümüzdeki yıla. Neyse uzatmaya gerek yok, aynı yere dönüyoruz çünkü. Tezini bir kere söylersin çekilirsin kenara, tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaya gerek yok.

İyide şimdiye kadar Rijkard böyle bir deneme yapmadı sanırım. Ya Arda ya Elano kanatta oynadı sürekli. aslında 4-3-2-1 taktiğinde ortada Topal-Elano-Arda fikri hiçte fena değil.

İyide şimdiye kadar Rijkard böyle bir deneme yapmadı sanırım. Ya Arda ya Elano kanatta oynadı sürekli. aslında 4-3-2-1 taktiğinde ortada Topal-Elano-Arda fikri hiçte fena değil.

iste oda bir nevi 4-3-3 takim atakda iken arda-elano takim savunmada iken mehmet-elano yani en cok kosmasi gereken oyuncu elano ama bu tempo ile asla

Son Diyarbakır maçındaki gibi devam ederiz büyük ihtimal sezonu da böyle tamamlarız. Elano-Mehmet ön libero olurlar, Arda önlerinde serbest oynar. 4-2-3-1 oynarız yani.

Son Diyarbakır maçındaki gibi devam ederiz büyük ihtimal sezonu da böyle tamamlarız. Elano-Mehmet ön libero olurlar, Arda önlerinde serbest oynar. 4-2-3-1 oynarız yani.

Ya hala Elano-Topal diyor. Yahu birz bu sahda gezen hiçbirşey yapmayan, adı var kendisi yok futbolculara mahkumuyuz. Galatasaray'a acımıyorsan bari fan olduğun Rijkaard'a acı. İnat ettiği bu kötü tercihleri bıraksın.

Arda-Ayhan ya da Arda-Çolak ikilisinden Xavi-İniesta olur. Ama Rijkaard küçük düşünüyor. Elano, Topal ve Sarp saplantılı. Taraftar kafayı yiyecek, orta saha kevgir olmuş hala ısrar ediyor.

Takımın en çok koşan 4-5 isminden 2'si. Mental olarak hazırlanırlarsa olabilirler.

Takımın en çok koşan 4-5 isminden 2'si. Mental olarak hazırlanırlarsa olabilirler.
valla elanoyu bende suanda begenmiyorum ayni sekilde ardayida ama bu ikisi kondisyonlari ust seviyeye yukseldigi takdirde muthis ikili olurlar ikiside oyun zekalari paslari ust duzey ama kondisyonlari cok kotu ozelikle elano ikiside iyi kondisyona sahip olsalardi gozumuz kapali koyardik

Cevap: Elano-Arda, Xavi-Iniesta gibi olabilir mi?

30 maç üst üste aynı mevkide oynarlarsa olurlar ancak Rijkaardla imkansız rotasyon falan filan....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt