Elazığspor Kapanma Kararı Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elazığspor Kapanma Kararı Aldı

308

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Elazığspor, yaşadığı maddi sorunlar sonrsası kapanma kararı aldı. 6 kişi kalan takım, kamp yaptığı oteli terk etti.

TARAFTARLAR KAMPANYA BAŞLATTI

Takımlarına sahip çıkılmasını isteyen Elazığspor taraftarları sosyal medyadan #SahipsizElazığspor hashtag'i ile seslerini duyurmaya çalıştı.

"BURADA DURMAMIZIN BİR MANTIĞI YOK"

Elazığspor Takım Kaptanı Mehmet Yiğit, kulübün bulunduğu durumun hakkında yaptığı açıklamada, "Ben 4 sezondur buradayım. İlk kez bu kadar kötü bir süreç yaşıyoruz. İnanılır gibi değil. Kampta giyecek malzememiz bile yok. Bu takım kapanacaksa, bir şeyler olmayacaksa ve büyüklerimiz sahip çıkmayacaksa bizim de burada durmamızın bir mantığı yok" dedi.

Elazığspor

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

elazığlı biri olarak maalesef bu son kaçınılmazdı. önüne gelen soydu soğana çevirdi zaman zaman toplanan yardımlar da hortumlandı . düşünsenize borç kalemlerinden biri emekli bir memura 1 trilyon :).
emekli memurda o para var mıydı ki kulube verdi ?

kendi iradesiyle aldıysa saygı duyarım

aile baskısıyla ise hangi devirdeyiz kardeşim derim

kofik mode off

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10 yıldır stat yapacaklar.

10 yıldır silme akp götüren 1 şehre yerilen karşılık böyle işte.

Seçim öncesi vekil adayları sözler vermişti. Ağar 3 milyon verecekti yalan oldu.

diğer aday elektrik borçlarını ödedi aldı vekilliği gitti.

Hiç kusura bakmasınlar. Her seçim öncesi "stad yapacağız" diye kandıran, ne şehre,ne kulübe en ufak desteği olmayan partiye her seçim %75 verene müstehaktır bu.

Ayrıca hiç merak etmesinler; 3-4 seneye Yeni Elazığspor,Elazizspor isminde bir takım çıkarırlar üst lige. Artık hiç bir Anadolu kulübüne üzülmüyorum. Geçen seneye kadar üzülüyordum ama şimdi umrumda değil.

Üst Alt