Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı.

Yok onu ayarlamistim ya, gecmisi silmiyor. Mesela ad yazdigimiz yere H yazinca hemen Hayri Cund diye cikiyor, sifre de cikiyor giris yapiyorum ama firefox'u her kapattigimda tekrar kutuya H yazmak zorunda kaliyorum sinir ediyo beni. :eek:

Karisik oldu biraz ama anlatabildim umarim.

Teknik konu beni aştı Hayri:eek:

Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı

Canin sagolsun abi, bilen vardir mutlaka. KV diye tabir ettigimiz muhendis arkadasimiz mesela. :eek:

Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı.

Yok onu ayarlamistim ya, gecmisi silmiyor. Mesela ad yazdigimiz yere H yazinca hemen Hayri Cund diye cikiyor, sifre de cikiyor giris yapiyorum ama firefox'u her kapattigimda tekrar kutuya H yazmak zorunda kaliyorum sinir ediyo beni. :eek:

Karisik oldu biraz ama anlatabildim umarim.

:063:Ahhh Hayri abi ahhh...

Yapman gereken bilgisayarında deepfreez varsa format atmak ( ki bi "h" harfi için atılmaz) Geçmişini silmemek. He birde forum'a girişte sifre sormaması için beni anımsa diyicen eğer bidaki girişte otomatik almazsa forum bi topic'e tıkla almış olur ;) Aktara biliceğim bu kadar şimdilik sabah'ın 7sinde kafa bu kadar bastı işte... :063::063::063::063::063::063::063::063::063::063:

Onu bunu bosver simdi de bu Windows Media Player puruz cikariyo, digiturkwebtv izliycem izleyemiyorum o kadar d para verdim. Sanal dertler bitmiyor a dostlar yarin sabah da quiz var

Codec falan yükle,sorun nedir ki?Ses var görüntü yok,görüntü karıncalı vs. falan.

Agir aksak yukledi sagolsun ama yine sonuc yok. PC'nin cenabetligi mi wmp'nin mi yoksa benim mi anlamadim?

Bir de zone alarm gibi firewall falan kullanıyorsan belki o engelliyor olabilir.En basitinden internet explorer güvenlik seviyesini orta düzeye çekin diyor sitede.

Setup was unable to complate the installation. Check the progress log in your Windows directory for more details .

(-5)->C:\WINDOWS\s3iscfg.log

Arkadaşlar bilgisayara format attım.Ekran driver yükleyemedim Yukardaki gibi Hata Veriyor..Lütfen biriniz yardımcı olun. :(

Setup was unable to complate the installation. Check the progress log in your Windows directory for more details .

(-5)->C:\WINDOWS\s3iscfg.log

Arkadaşlar bilgisayara format attım.Ekran driver yükleyemedim Yukardaki gibi Hata Veriyor..Lütfen biriniz yardımcı olun. :(

Yusuf ;

Ekran kartının driver yüklenmesinin tam gerçekleşmediğini ve ayrıntıların s3iscfg.log dosyasına kaydedildiğini bildiriyor.

Dosyaya ulaş ve içeriği text olarak paylaş bi bakalım bakalım .

Oh isin erbablarindan biri geldi

Simdi ustad, https://www.digiturkwebtv.com/NedirPage.aspx bu sitede test yayinlari var. onlara basinca oynatmiyor. Ready yaziyo altta ve oyle kaliyo. Sag tiklayip error detail'e basinca da https://www.microsoft.com/windows/w...&id=C00D119A&contextid=83&originalid=80040240 cikiyor. Sorun nedir anlamadim, kafayi yedirtcek ama bana.

Adamı banlamışlar biraz geç kaldım sanırım. Sorun video izlenemeyiş ise firewall orta düzeye getir.

- Hijackthis yükle trojanları tarat.

- Flash playerin son sürümünü güncelle.

- "Gizlilik Raporu" engellemeler sekmesini kontrol et.

- Google den antisansur proğramını kur .

- Shockwave adobe eklentisini yükle.

Adamı banlamışlar biraz geç kaldım sanırım. Sorun video izlenemeyiş ise firewall orta düzeye getir.

- Hijackthis yükle trojanları tarat.

- Flash playerin son sürümünü güncelle.

- "Gizlilik Raporu" engellemeler sekmesini kontrol et.

- Google den antisansur proğramını kur .

- Shockwave adobe eklentisini yükle.

2 yıl sonra okur bu mesajını :D:D

PC Açılırken Sorun[Lütfen Yardım!!!]

PCyi açtığımda şöyle bir pencere açılıyor ve hata veriyor.

Sonra Masaüstü geliyor ve hiç bir dosya gözükmüyor.Bende ne yapacaksam Görev yöneticisini başlatıp yapıyorum lütfen yardım edin.

Cevap: PC Açılırken Sorun[Lütfen Yardım!!!]

explorer.exe bu araç çubuğu ile ilgili bişey diye düşünüyorum..Araç çubuğu çıkıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt