Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: GSCimbom Acil Yardım Başlığı

İnternete dosya uplamada zorlanıyorum, netim sürekli kopuyor ne yapmalıyım ?

Eklediğim kişiler neden karşı tarafa bu kişi seni ekledi diye bir seçenek çıkmıyor.Son günler de hep böyle yapıyor.

Call Of Duty 2 Punkbuster konusunda bana yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?

Ben bazı sorunlardan dolayı msn'yi kaldırmıştım.Kurduktan sonra yeni sürümü zorla tıklattı ve msn'ye giremiyorum.Sadece windows'un msn'sine girebiliyorum.Sizce yeniden nasıl girebilirim?:)

pc arızalıydı bugun aldım dedim bide formatlıyım aldım formatladım sonra nete bişeyler oldu paso sayfa görüntülenemiyor yazısı falan cıkıyor güncelleme ve istedigim programları alamıyorum acaba genel bi sorunmu? varmı yardım edicek renkdas?

pc arızalıydı bugun aldım dedim bide formatlıyım aldım formatladım sonra nete bişeyler oldu paso sayfa görüntülenemiyor yazısı falan cıkıyor güncelleme ve istedigim programları alamıyorum acaba genel bi sorunmu? varmı yardım edicek renkdas?

Bugün nette genel bir sorun var Murat. Net acayip yavaş. Türkiye Geneli'nde böyle durum.

İşletim sistemin nedir Murat ? Ümraniyede oturuyoruz ikimizde ikimizinde santralları aynı fakat bende kesinti v.b şeyler yoktu bugün işletim sisteminle ilgili bir sorun olması lazım :)

Lanet olsun ya, yine virs bulaştı galiba; şöyle bir hata alıyorum pc açılır açılmaz:

BU SİSTEM KAPATILIYOR,TÜM ÇALIŞMALARINIZI KAYDEDİN VE OTURUMU KAPATIN..KAYDEDİLMEMİŞ DEĞİŞİKLİKLERİNİZİ KAYBEDECEKSİNİZ..

BU SİSTEMİ KAPATMA İŞLEMİ.NT AUTHORITY\SYSTEM TARAFINDAN BAŞLATILDI..

BEKLEME SÜRESİ.. 1 DAKKA..(AZALIP KAPANIYOR)

ALTTA..

İLETİ:UZAKTAN YARIM ÇAĞIRISI (PRC) HİZMETİ BEKLENMEDİK BİÇİMDE SONLANDIRILDĞINDAN WİNDOWS ŞİMDİ YENİDEN BAŞLATILMALIDIR.

Sürekli bu hatayı veriyor hiçbirşey yapamıyorum, 2,5 saattir uğraşıyorum ama nette önerilen çözümlerin hiçbirinin faydası olmadı daha:( of of..

Virüs olduğundan eminseniz Nod32 Antivürüsü öneririm.Benim bilgisayarımda da bir problem olmuştu ve bir sürü antivürüs denedim ama Nod32 dışında virüsü etkisiz hale getiren olmadı.Belki sizinde şansınız yaver gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt