elif aksu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizde tam ekmek mi yarım ekmekmi döner yesek derdindeyiz. Aksiyona bak himinaggoyum

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

4fda1989fb685fac4af08610a0d398d6.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Kuzeninin düğünü için Sakarya'ya gelmiş.

Yok mu misafirperver karayağız Sakaryalı bir delikanlı? İlgilensin kızcağızla.

e59c59fd0352ef8cdf1de129f0423a6e.png

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

X ülkede kızlar şöyle falan hepsi hikaye yav. Bir sürü ülke gördüm hiç öyle vauuuvvv şuranın kızları şöyle güzel buranın kızları böyle güzel demedim. Oran hemen hemen hep aynı, 10/1 gibi bir oran verirsek yanlış olmaz. Yani 10 kadından 1'i güzel.

X ülkede kızlar şöyle falan hepsi hikaye yav. Bir sürü ülke gördüm hiç öyle vauuuvvv şuranın kızları şöyle güzel buranın kızları böyle güzel demedim. Oran hemen hemen hep aynı, 10/1 gibi bir oran verirsek yanlış olmaz. Yani 10 kadından 1'i güzel.

Yanlisin var hocam

Bazi ulkeler cok kotu bkz. Hindistan

Bazilari da cok iyi bkz. Isvec

Bunun sebebi de asikar: Senelerce bati Avrupa tarafindan domine edilen medyanin psikolojimizi derinden etkileyen guzellik algisi

"Egzotik" guzellik yeni bir konsept

Yanlisin var hocam

Bazi ulkeler cok kotu bkz. Hindistan

Bazilari da cok iyi bkz. Isvec

Bunun sebebi de asikar: Senelerce bati Avrupa tarafindan domine edilen medyanin psikolojimizi derinden etkileyen guzellik algisi

"Egzotik" guzellik yeni bir konsept

Güzellik algısı göreceli bir şey, o bahsettiğin şeyin sebebi medya mı yoksa biz de doğal sarışınların sayısının az olması mı tartışılır. Genelde az olana rağbet vardır malum.

Mesela söylediğinin aksine hintli kadınları çok beğenirim ki bu sadece benimle sınırlı bir şey değil dünya genelinde hintli kadınların güzel bulunma durumu var.

Neyse sonuç olarak benim güzellik algıma göre X ülkesi Y ülkesinin kızları gibi bir durum yok, belkide keskin bir şekilde sarışın,esmer tercihim olmadığı içindir.

Güzellik algısı göreceli bir şey, o bahsettiğin şeyin sebebi medya mı yoksa biz de doğal sarışınların sayısının az olması mı tartışılır. Genelde az olana rağbet vardır malum.

Mesela söylediğinin aksine hintli kadınları çok beğenirim ki bu sadece benimle sınırlı bir şey değil dünya genelinde hintli kadınların güzel bulunma durumu var.

Neyse sonuç olarak benim güzellik algıma göre X ülkesi Y ülkesinin kızları gibi bir durum yok, belkide keskin bir şekilde sarışın,esmer tercihim olmadığı içindir.

Ben zaten Turk toplumunun geneli icin bir tespit yapmaya calisiyordum, az olanin sevilmesi durumu oldugu dogru

Ama mesela sarisinlar zencilerden de daha cok seviliyor ikisinin de az olmasina ragmen

Bu arada goruyorum ki kadinlardan da en az tablet kiliflarindan anladiginiz kadar anliyorsunuz :hat:

Üst Alt