Elimizden Kaçan 21'lik Yerli Ballack ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elimizden Kaçan 21'lik Yerli Ballack !

Cevap: Elimizden Kaçan 21'lik Yerli Ballack !

Gelirse bomba etkisi yaratir. o fizikte o teknik süper ligi dagitir. uzaktan golleriyle ayaga kaldirir milleti.

taneri büyütmeyin arkadaslar!

ben kölnde yasiyorum ve her maci ya stadta yada tv´de izlerim.

st.pauliye attigi bir gol var mac kazandiran o kadar.

teknik tamam ama yavas bir oyuncu. tsl´i bilmem ama almanyada sifir piyasasi olan ve 2.lig takimina yakisan bir oyuncu.

sorun degil trabzona gitmesi. sevinin bence.

bizim aldığımız gurbetçilere bak

barış özbek-serkan çalık :D

gerekmez bizim adanm gibi adam harry harry kewelimiz var, onunla sözleşmeyi 5 yıl daha uzatsınlar, harry harry kewell kurtarır bizi aynen bu yıl kurtardıgı gibi..

taneri büyütmeyin arkadaslar!

ben kölnde yasiyorum ve her maci ya stadta yada tv´de izlerim.

st.pauliye attigi bir gol var mac kazandiran o kadar.

teknik tamam ama yavas bir oyuncu. tsl´i bilmem ama almanyada sifir piyasasi olan ve 2.lig takimina yakisan bir oyuncu.

sorun degil trabzona gitmesi. sevinin bence.

Önemli olanda o zaten kardes:) Bir futbolcu da teknik varsa, o futbolcu iyidir, kendini gelistirir :) Teknik, Sarp'ta, Baris'ta olmayan seyler, o yüzden sevmiyoruz onlari...

Murat Kalayci @ Schweinsteiger, Rolfes veya Ballack cok mu süratli?? Önemli olan teknik ve oyun zekasi. arti bu cocugun fizigi bizim stoperler kadar iyi. Köln islemesini bilmiyor. bukadar basit.

Elimizde yerli Tdler var, gurbtci oyuncular var. Rijkaard geldi, enkaz birakti gitti. Simdi takimin cogunu göndermeye calisiyoruz. TS yerli adamlarla calisti, Ersun Yanali begenmeyebilirsiniz ama Trabzonun iskelet kadrosu onun döneminde sekillendi. Enkaz birakmadi Rijkaard gibi. Milana bakalim. Rijkaard varken, ilgilenmediler bile, Allegriyi aldilar. Rijkaardi neden almadiklarini simdi anliyorum. Abdullah Avci, yillardir basarili. Fakat hala ilgilenilmiyor. yerli oyuncularin cogunu cok iyi biliyor. Simdi yabanci gelecek, ülkeyi tanimadan, yanlis transferlerle, bir sene daha kaybetcez...

Bu arada Cenke bayiliyorum. Shevchenkoya benzetiyorum. ibrahimovice basin benzetiyormus...

elimizdeki ballack barış özbek,sözleşmesi mutlaka uzatılmalı.iyi yedek olur.

daha yonetimimiz yok ortada oyuncu bakalım işimiz var uzun süreç bizi bekliyo bi an önce sseçilsede yeni yönetim başlasa

Üst Alt