Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu

Cevap: Son Dakika | Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu

Kasıt ve bu kastın rakibi yumruklama vb hareketlerle yapılmaması,pozisyon dahilinde olması . Bir hakem hocası bu yönde birşey söyledi ve beklediğim karar Elmander 1 maç,Engin 2 maç dedi. Yani itiraz edilirse 1 maça inme şansı hukuken var, fakat tabii ki zor indirir bu yapı.Biz hatayı kendimizde aramalıyız.Adamlar fırsat kolluyordu ve biz onlara bu fırsatı altın tepside sunduk.

Geçmiş olsun.

Engine az, Elmandere çok ceza vermişler.

Doğru düzgün ceza vermekten bile acizsin TFF.

Bunu söylemeye calisiyorum bende. Iyi kurtulduk biz bakmayin. Engin az bile aldi. Elmander´e de birsey diyemeyiz. Net kirmizi kart sonucta. Bu hareketi Emre´nin yaptigini bi düsünün ve nasil tepki vereceginizi hayal edin.

sorun bu zaten Emre'ye sarı kart bile verilmiyor bu pozisyonlarda

Cevap: Elmander ve Engin'in Cezası Belli Oldu

taraftar daha arasında tartışıyor 3 maç alması gerektiğini söyleyenler var.Biz burda federasyona sövüyoruz :D

Bu cezalar normal. Kafa atmak 2 macin uzerinde gerektiren bir eylem. Ancak tahrikten oturu olabilecek en az cezayi vermisler. Ne yani bariz gol sansini engelleme ile kafa atmak ayni mi olmali?

Elmander ile ilgili ise ben de o karakterde oyuncu olmadigini biliyorum , cezayi verenler de biliyordur , ama goruntuler ortada ,iyi niyetli biliriz o adami diyerek az cezaya hukmedilir mi , lutfen mantikli olalim.

Onur Yilmaz kardesim.

Aslinda haklisin,ama bu ligde Mehmet Topuz hakemin gözünün önünde rakibine yumruk salliyor sari kart bile yok,Lugano Wagner´in bacagini kiriyor kart görmeden,Emre rakiblerinine yapmadigi yok zaaten,ama adam 3 senedir bi kirmizi kart görmedi.

Tamam dürüst olmak bize yakisir,ama eger bu ligde basarili olmak istiyorsan,suclu oldugun halde bile kendini sucsuz yere koyman lazim.

Simdik yönetim "cezalar iyi" diyip,itiraz etmese sacmalik olur.

Gerçi bu maçta o oynamış bu oynamış hiç önemli olmamalı.Sahaya 11 kişi çıkacağız herkes elinden gelenin en iyisini yapacak , mücadele edecek.Açıkçası Riera'dan umutluyum.O da biliyor ki artık bir şeyler yapması lazım.Ayrıca Baros'tan gol bekliyorum.

Gerçi bu maçta o oynamış bu oynamış hiç önemli olmamalı.Sahaya 11 kişi çıkacağız herkes elinden gelenin en iyisini yapacak , mücadele edecek.Açıkçası Riera'dan umutluyum.O da biliyor ki artık bir şeyler yapması lazım.Ayrıca Baros'tan gol bekliyorum.

Bende Riera´dan umutluyum,derbide rakibi Gökhan.:asd:

bu cezalari verenlar ilkokulu torpille gecmediyse bisey bilmiyorum

Onur Yilmaz kardesim.

Aslinda haklisin,ama bu ligde Mehmet Topuz hakemin gözünün önünde rakibine yumruk salliyor sari kart bile yok,Lugano Wagner´in bacagini kiriyor kart görmeden,Emre rakiblerinine yapmadigi yok zaaten,ama adam 3 senedir bi kirmizi kart görmedi.

Tamam dürüst olmak bize yakisir,ama eger bu ligde basarili olmak istiyorsan,suclu oldugun halde bile kendini sucsuz yere koyman lazim.

Simdik yönetim "cezalar iyi" diyip,itiraz etmese sacmalik olur.

Benim düsüncemin aynısını bir mesajda toplamıssın:)

Aslında cezalar normal olabilir de aynı şey fenerbahçe için geçerli olur muydu sorun burda...Güvenilirliğini yitirmiş bir kurum doğru kararlar verse de tatmin edici olmaz.Hemen her kesimin de takıldığı nokta bu bana göre. Yoksa cezalar normaldir. Elmander'inki de indirilebilir.

Üst Alt