Elmander'e İndirim, Engin'e Ret! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elmander'e İndirim, Engin'e Ret!

Cevap: Elmander'e İndirim, Engin'e Ret!

engin derbyde kesin kirmizi görürdü zaten iyi oldu bu orta sahaya melo selcuk ikilisi önlerinede baros ve elmanderi koydumu demeyin keyfimize

olmasi gerekndi fener ayvayi yedi simdi desene onun mucadelesine hirsine ihtyacimiz olacak derbide bekir'mi tutacak elamnderi simdi ? luganosuz ilk derbi sabirsizlaniyorum

. !!! GÖREV TAMAMLANDI !

senin gibi TFF ta ...........? küfür edecem ceza alacam ya

alex kazayla adama dokundu 1 maç‚ elmander adama arkadan bilerek bastı 1 maç.

Alex dirsek atmaz 1 maç elmander ayak kırar 1 maç...

elmader hareketi yaparken gozleri rakibinin bileginde.. tamamen sakatlama amacli yaptigi bir hareketti.. rezil bir karar tahkim kurulndan..

ya ben oynayanında degılımde..gercekten ayıp yaa..sunu yapmaları cok ayıp... neye hızmet ettıklerını gosterdıler

Turkiye Futbol ve Federasyonu ve onlarin Galatasaray usagi kurumlarina kizmayinizzzzz.

Sampiyonlar ligi kurasi cekilecegi gun kallesce seni sirtindan vurup senin haklarini gaspedip siyasi iktidarin takimini oraya yolladiklari gun sen bu takimi ligden cekemeyip bu soytarilar ligine bu takimi mahkum ettiysen‚ simdi de Elmander´in cezasina falan yorum yapmiyacaksinnnnn.

Hala Lig TV almaya devam edelim mi Nihat bey ne dersiniz!

:asd:

bunlara monarch zihin kontrolü uygulanmıs :D

Engin icin itiraz etmedik benim bildigim, hatta Ali Durust sadece Elmander icin itiraz edeceklerini soylemisti?

Doğrusu buydu, ama Sivasspor kaleciside ceza almalıydı nedense hakemler sadece bizim aleyhimize olanları kaçırmıyor.

Üst Alt