ELW | Galatasaray MP 75-67 USK Prag | Maç Sonucu | 8 Aralık| GS TV - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 75-67 USK Prag | Maç Sonucu | 8 Aralık| GS TV

Cevap: ELW | Galatasaray MP 35-29 USK Prag | İlk Yarı Sonucu | 8 Aralık| GS TV

Tekrar kazanarak lider olmak sevindirici artık bu koltuğu kaptırmamak gerekiyor.

taurasi coştu taraftarla:) baharı özellikle oynadıgı son periyot icin tebrik ediyorum. son periyotu mükemmel oynadı. matic gereksiz bir oyuncu oldugunu kanıtladı. bu hoca bizim engelimiz. f8 de tina yerine defansı daha iyi olan fowles oynar. luecenkayı ekateinburgtan koparmak lazım. matic defolsun gitsin.

Cevap: ELW | Galatasaray MP 75-67 USK Prag | Maç Sonucu | 8 Aralık| GS TV

Sırf Avrupalı diye Matic'e katlanmanın anlamı yok. Kaç hücum onun yüzünden mahvoldu.

taurasi coştu taraftarla:) baharı özellikle oynadıgı son periyot icin tebrik ediyorum. son periyotu mükemmel oynadı. matic gereksiz bir oyuncu oldugunu kanıtladı. bu hoca bizim engelimiz. f8 de tina yerine defansı daha iyi olan fowles oynar. luecenkayı ekateinburgtan koparmak lazım. matic defolsun gitsin.
haklısın ama Tinanın da sırtı dönük oyunları daha iyi fowlesdan.Hucümda özellikle tinanın sırtı dönük oyunları bizim için cok önemli bir silah.yelena leuchankayı alabilsek süper olur.

haklısın ama Tinanın da sırtı dönük oyunları daha iyi fowlesdan.Hucümda özellikle tinanın sırtı dönük oyunları bizim için cok önemli bir silah.yelena leuchankayı alabilsek süper olur.

alba gelince birde iyi bir 4-5 oynayan ıuzun alırsak yani luecenkayı. sayı atma derdimiz olmaycagı icin ve defansta sorunlar yasadıgımız icin fowles oynasın bence. bende tinanın hücum opsiyonun fowlesten daha cok oldugunu düşünüyorum ama bana göre fowles oynamalı.

Isıl-bahar ikilisi toplam 10 sayı 13 ribaund 7 asist 10 top calma.toplam sayı dısında gayet iyi.

matic in yerine sağlam bir avrupalı uzun şart

şu 67 sayının en az 25ini sacma sapan yedik. bu takımı motive edecek adam lazım. oda cem akdag.

alba gelince birde iyi bir 4-5 oynayan ıuzun alırsak yani luecenkayı. sayı atma derdimiz olmaycagı icin ve defansta sorunlar yasadıgımız icin fowles oynasın bence. bende tinanın hücum opsiyonun fowlesten daha cok oldugunu düşünüyorum ama bana göre fowles oynamalı.
sorun şurdaki ben bizimkilerin transfer yapcagını zannetmiyorum.belki f8 öncesi bi ihtimal.Eger uzun alınmayacaksa hucüm gücünü arttırmak için bu takıma jacobsen gibi sutör bir dıs oyuncu da fena olmaz

sorun şurdaki ben bizimkilerin transfer yapcagını zannetmiyorum.belki f8 öncesi bi ihtimal.Eger uzun alınmayacaksa hucüm gücünü arttırmak için bu takıma jacobsen gibi sutör bir dıs oyuncu da fena olmaz

uzun almazlarsa buraya aldıkları f8in hicbir anlamı olmaz. önce uzun alsınlarda sonra şutör alsınlar almazlarsa bu hocayla patlarsın f8 de:)

uzun almazlarsa buraya aldıkları f8in hicbir anlamı olmaz. önce uzun alsınlarda sonra şutör alsınlar almazlarsa bu hocayla patlarsın f8 de:)

bir de melisanın yükselen bir performansı var.Nedense avrupada dogru düzgün sans vermiyor.Şu matice göre hem 4 de hemde 5 de daha iyi oynacagı neredeyse yüzde yüz.

bir de melisanın yükselen bir performansı var.Nedense avrupada dogru düzgün sans vermiyor.Şu matice göre hem 4 de hemde 5 de daha iyi oynacagı neredeyse yüzde yüz.

yok prince devşirme diye melisa can oynayamıyormuş avrupada.

yok prince devşirme diye melisa can oynayamıyormuş avrupada.
eger uzun transferi yapsalardı böyle bir sıkıntı olmazdı bunların hepsi yanlıs transfer politikası.tamam önemli yıldızlar geldi.Ama prince gelecegine(iyi bir oyuncu oldugunu da belirteyim) gruda veya yelena gelseydi hic bir sorunumuz olmazdı.İç-dıs dengesi cok daha iyi olurdu.

avrupa'da fowles da oynasaydı iyidi. o zaman %100 avrupa şampiyonuz diyebilirdim

Üst Alt