ELW | Ros Casares 98-80 Galatasaray MP | 1 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Ros Casares 98-80 Galatasaray MP | 1 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Ros Casares 98-80 Galatasaray MP | 1 Şubat | Maç Sonucu

Takim sonunda Istanbul'a gelebildi.Bütün sene boyunca yurt disi deplasmanlari skandaldi,neyseki bitti,kime kizsak tepki göstersek acaba?Yarin Tarsus maçi için Mersin'e geçilecek sonra da içeride Fb maçi var,kizlara sabir diliyorum.

Takim sonunda Istanbul'a gelebildi.Bütün sene boyunca yurt disi deplasmanlari skandaldi,neyseki bitti,kime kizsak tepki göstersek acaba?Yarin Tarsus maçi için Mersin'e geçilecek sonra da içeride Fb maçi var,kizlara sabir diliyorum.

Çok kötü yönetiliyor. Burada 1 kez fırtına koparıldı, özel uçak ayarladılar, sonra yine eski tas eski hamam.

Birileri çıkıp artık hesap vermeli kim sorumluysa, kellesi gidecekler artık gitsin. Sene sonu yoksa dizlerimizi döveriz.

Çok kötü yönetiliyor. Burada 1 kez fırtına koparıldı, özel uçak ayarladılar, sonra yine eski tas eski hamam.

Birileri çıkıp artık hesap vermeli kim sorumluysa, kellesi gidecekler artık gitsin. Sene sonu yoksa dizlerimizi döveriz.

Abi mesele orada zaten sorumlu yok,takimla ilgilenecek adam yok.Çok sevilen Hakan Üstünberk'in bile bayan takimi umrunda degildi.

Abi mesele orada zaten sorumlu yok,takimla ilgilenecek adam yok.Çok sevilen Hakan Üstünberk'in bile bayan takimi umrunda degildi.

Of of....

Ben resmi siteden şikayeti yazdım ama keşke ilgilenseler. Yazık ediyorlar şu şubeye, sonra kötü sonuçlar alınca bir sürü şikayet geliyor burda. O kadar para harcayıp en iyileri topluyorsun, en önemli turnuva organizasyonunu alıyorsun, ama sonra oyuncuları sokağa sal gitsin.

ben transfer yapacaklarmı bu kadın basketbola cok merak ediyorum. kendi sahamızda oldugu icin bu daha cok önemli. eger burdada ellerii ceplerine atmazlarsa bu yönetim yerin dibine girsin.

ben transfer yapacaklarmı bu kadın basketbola cok merak ediyorum. kendi sahamızda oldugu icin bu daha cok önemli. eger burdada ellerii ceplerine atmazlarsa bu yönetim yerin dibine girsin.

Yönetime para harcama konusunda kızamıyorum zira bu sezon bayan takımına erkek takımı kadar para harcadık. Yanlış harcadık ama harcadık. Tina'nin yanına Fowles transferi yanlıştı, Rus takımlarına karşı oynayamayacak olan Prints transferi de yanlıştı. İşin kötü tarafı eğer Bourges ve Prag bir sürpriz yapıp Rivas ve Wisla'yı elerlerse Ros Casares, UMMC ve Bourges grubuna düşüyoruz. Olabilecek en kötü grup bizim adımıza.

Umarım iyi bir pota altı oyuncusu buluruz.

bir arkadaş sormuş f8de seyirci nasıl olacak diye..eşit dağıtılacakmış sanırım.ama tam da emin değilim..ilerleyen günlerde netleşir..

Üst Alt