Emek Hırsızı Veli Kavlak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emek Hırsızı Veli Kavlak

Cevap: Emek Hırsızı Veli Kavlak

Holoskonun golü de ofsayt. Dikkatli bakarsanız top Almeidanın kafasından sekiyor..

Veli'nin pis pis sırıtması da ayrıca nefret hissi uyandırıyor insanda, yazık iyice kuş kardeşlerine benzemeye başladılar..

Şike, bal, hakemler, şeref..

domalan_102645.jpg

birde duruş duruş derler şerefsizler aha sizin duruşunuz budur

Burak'a yine hafif müdahale vardı ve hakemin yanılma payı vardı o pozisyonda. Ama bunun nesi penaltı anlamadım. Yemin ederim 7 yaşında, futboldan az buçuk anlayan bir çocuğu koy penaltı vermez buna.

Ne temasından bahsediyorsunuz arkadaşlar? Adam kaleciyi geçmiş ve ayakları birbirine karışmış ve yere düşmüş. Kendi kendine çelme takmış bir anlamda kasap Veli. Dikkatli izleyin pozisyonu, alakası bile yok.

[YONETICI]LigTV video ve fotoğraf paylaşımı yasaktır.[/YONETICI]

müdahale falan yol bilere kendi kendi kendine çelme atmış üçkağıtta son nokta pes :D

Yok renktaş kendi kendine çelme takıyor resmen. :asd: Sonra da hakem fark etti mi diye bakıyor surat ifadesine dikkatli bak.

Sarper kosarken kolaymi ya kendi kendine celme takmak.. Kendini sakatlayabilir insan.. Ben kotu dusunmek istemiyorum.. Futbolun icinde var bunlar.. Onlar Burak konusunda Hayvanlik yapti.. Bazi arkadaslarda canak tuttu onlara burda unutma bunu.. Simdi tutup onlarin seviyesine inmemizin anlami yok diye dusunuyorum..

Üst Alt