Emenike resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Emenike resmen Fenerbahçe'de

c7fa7170.jpg

:asd:

:S

Ben yakından baktım birşey anlamadım sizde deneyin yakından bakın resme 33 yaşında var mı yok mu :asd:

Eger gercekten 33 yasindaysa takima bir abi kazandirmis olmalarinin sevincini yasasinlar. Takimda abilik gorevini ustlenir Alex'ten sonra.

azizin bu tür ayakları var.sahte çürük raporuyla askere gitmemişti deyyuz.buna da sahte kimlik çıkarır birşey olmaz..

Kızmakta haklısın, bildiğin medya. Diyorum ya, Fenerbahçe için de bu tür haberler çıkıyor. Yalnız verdiğin linkteki haber Feridun imzalı, ciddiye almaya değmez Feridun'u. Uzak ara en palavracı gazetecidir. :)

Feridun öyle diyosun tamam ama Hürriyet yayınlıyor. Valla İbrahim bu konuda çok haklıyız ve senin dediğin gibi Fener'e de yapılıyor yorumuna katılmıyorum. Fener'e bir yapılıyorsa bize 10 yani. Lanet ettiriyorlar adama. Selçuk İnan'ı aldık yine de sevindirmiyorlar. Çok şerefsizler

Feridun öyle diyosun tamam ama Hürriyet yayınlıyor. Valla İbrahim bu konuda çok haklıyız ve senin dediğin gibi Fener'e de yapılıyor yorumuna katılmıyorum. Fener'e bir yapılıyorsa bize 10 yani. Lanet ettiriyorlar adama. Selçuk İnan'ı aldık yine de sevindirmiyorlar. Çok şerefsizler

Yok Fenerbahçe'ye de oluyor da sorun şurda. Bu tür haberler Galatasaray aleyhine çıktığı zaman Fenerbahçeliler doğru kabul ediyor ama Fenerbahçe aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı vb. damgası vuruyor. O yüzden medyanın sadece Fenerbahçe aleyhine haber yapıp Galatasaray'a dokunmadığını düşünüyor. Konuştuğumuz örnek mesela.

Galatasaraylılar da tam tersi Fenerbahçe aleyhine haber çıktığı zaman doğru kabul ediyor, Galatasaray aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı, Fenerli medya damgası vuruyor. O yüzden böyle haberlerin kendileri aleyhine yapıldığını düşünüyorlar sadece. Erman Toroğlu 3 penaltının verilmediği G.Antep maçından sonra "Fenerbahçe hakem sayesinde kazandı" diye yazmıştı mesela, burdaki dialogları da, antudaki dialogları da hatırlıyoruz sonrasında.

Üst Alt