Emenike resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Emenike Fenerbahçe'de

Kesin mi? :D Caymazlar değil mi?:)

Yanlız Emenike 'nin FB maçında oynamaması çok çok manidar oldu şimdi. :)

benim beğendiğim bir adamdı bize gelmesini isliyordum :eek:

feneri katkı sağlar adam tek başına 2 stoperle boğuşuyor guiza vol2 ayaklarını bırakın. bizede bu tarz bi forvet lazım.

Özellikle Cl maçlarında çok etkili olur ama set oyununda pek bir şey yapamaz. Yani lig maçlarında pek verim alınamaz diye düşünüyorum.

oha, 9 milyon cok pis bir rakam ama adamlarda para varki veriyorlar da diyebiliriz.

emenikeyi kadroda görmek isterdim, ama diger yandan nasil cikacak, cok merak ediyorum, sonucta karabükte oynamak ayri, fenerde oynamak ayri.

Arkadaslar, 9 milyon cok yuksek bir fiyat olsada

-Alex-

Niang-Emenike​

Hucum hatti gercek cok tehlikeli.

Öyle adamlar var ki, fener gidip bir çirpida Emre Toraman, Ibrahim Dagasan ve Sedat Agçay'i transfer etse bile savunmaya kalkacak. Halbuki biz transfer etsek, yönetim ve teknik ekibe demedigini birakmayacak. Ilginç ve sinir edici bir durum.

Bir maçtan önce oyuncu için spekülasyon yapılması çok yanlış. Emenike, F.Bahçe maçında oynamadı. Bir de onlara giderse bu çok yanlış. Güçlüler, zayıfları ezer. Adam oynamadı sonunda. Gidecek mi, gitmeyecek mi? Fenerbahçe'ye giderse büyük tartışma konusu olacak.

Senol Gunes

Ne kadar verildiğinden size ne? Devre arasında herkes Emenike Emenike diye inliyordu, şimdi bir anda 31 yaşında oldu adam.

Üst Alt