Emiliano Insua Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emiliano Insua Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emiliano Insua Galatasaray'da

Sol bek bizim için hayati önem taşıyordu.Hem Arda'nın performansı açısından hem de bütün takım açısından hatta ve hatta Hakan Balta'nın kendisine gelmesi açısından.

Adnan Sezgin Trasnfer yapamaz mantığıda umarım ortadan kalkmıştır herhalde ? Yani kişiye göre değil bu işler , maddi açının o anki el verdiği duruma göre transferler yapılıyor . Zamanında İnamato alabilecek güçteydik bu devirde İnsua , Misimoviç gelebiliyor . Haldun Üstünel olsaydı oda bunları getirirdi gidip Misi yerine Diego gelmezdi yani . Sonuçta klubun sadece bir çalışanı başdaki adam diyor bukadar maddiyatımız var onlarda ona göre futbolcu buluyorlar teknik ekibin isteklerine göre.

Haldun Üstünel olsaydı yine bukadar gecikebilirdi bu transferler diye düşünüyorum. Adnan Sezgin anitapikliği kalkması lazım artık diye düşünüyorum.

Adnan Sezgin Trasnfer yapamaz mantığıda umarım ortadan kalkmıştır herhalde ? Yani kişiye göre değil bu işler , maddi açının o anki el verdiği duruma göre transferler yapılıyor . Zamanında İnamato alabilecek güçteydik bu devirde İnsua , Misimoviç gelebiliyor . Haldun Üstünel olsaydı oda bunları getirirdi gidip Misi yerine Diego gelmezdi yani . Sonuçta klubun sadece bir çalışanı başdaki adam diyor bukadar maddiyatımız var onlarda ona göre futbolcu buluyorlar teknik ekibin isteklerine göre.

Haldun Üstünel olsaydı yine bukadar gecikebilirdi bu transferler diye düşünüyorum. Adnan Sezgin anitapikliği kalkması lazım artık diye düşünüyorum.

Yunus başka haber varmı,kod falan :)

Cevap: Emiliano Insua Galatasaray'da !

"Profesyonel oyuncu Zvjezdan Misimovic için VfL Wolfsburg ile vadeli transfer anlaşması imzalanmış olup 2010-2011 sezonunda 2.500.000 Avro, 2011-2012 sezonunda 2.500.000 avro, 2012-13 sezonunda 2.000.000 avro ödenecektir.

Misimovic ile yapılan dört yıllık kontrat süresince oyuncuya yıllık 2.100.000 Avro Sabit transfer ücreti ve 10.000 Avro maç başı ücreti ödenecektir."

"Profesyonel oyuncu Emiliano Insua Adrian Zapata için Liverpool FC ile satın alma opsiyonlu kiralama anlaşması imzalanmış olup 2010-2011 sezonunda 750.000 Avro ödenecektir.

Oyuncuya 2010-11 sezonunda yıllık 1.060.000 Avro Sabit transfer ücreti ve 8.000 Avro maç başı ücreti ödenecektir."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt