Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emirates Kupası | Arsenal 1-2 Galatasaray | M.S | 4 Ağustos

Dany'nin yerine Semih, Balta'nın yerine Riera, Hamit'in yerine Kazım, Amrabat yerine Engin, Melo'nun yerine de Ceyhun başlayabilir.

-------------------Muslera-----------------

Sabri-------Ceyhun------Semih-----Riera

Kazım------Yekta--------Emre-----Engin

-----------Elmander----Umut--------------

kadro böyle olur 2 gün üst üste nasıl oynayacak diğer isimler en fazla 30 dakika falan oynarlar.

-------------------Muslera-----------------

Sabri-------Ceyhun------Semih-----Riera

Kazım------Yekta--------Emre-----Engin

-----------Elmander----Umut--------------

kadro böyle olur 2 gün üst üste nasıl oynayacak diğer isimler en fazla 30 dakika falan oynarlar.

ya hacı hepimiz çocukken hemen hemen hergün sabahtan akşama kadar top oynardık bir şey olmazdı. bunlarada olmasın bir zahmet.:asd:

Drogba yerine kimi koysa diye düşündüm bulamadım çift forvet çıkmak lazım Drogba hariç tek forvetli sistemde atak yapamayız Burak'da yokken. İleride Umut-Elmander başlar muhtemelen.

Rakip Arsenal hızlı oyuncuları var ilk 45 dakika yedek oyuncularına 4 tane çakarlar birden anlayamazsın valla :)

o yüzden tatlı sert dedim ya adamların gözünü biraz korkutacaksın nasıl olsa resmi maçlar değil bunlar fazla riske giremezler. öte yandan prestij açısından bizim için çok önemli.Yedek kadro dememin sebebi as kadro bügün yoruldu kadromuz zaten yaşlı üst üste 2 90 dakika kaldıramazlar 2. yarı dökülürüz o yüzden ilk yarı yedekler dedim

Üst Alt