Emir'in Yolu | Cuma | 20:00 | Show Tv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emir'in Yolu | Cuma | 20:00 | Show Tv

Cevap: Adını Feriha Koydum

Hayatımda gördüğüm en boğucu dizi.Her türlü kötü tesadüfde ne hikmetse bunları buluyor,Türkan Şoray'ın azap filmine benziyor.Çile bülbülüm çile.İzlerken daralıyorum.

Saçma sapan ,aptalca bir dizi.

Cevap: Adını Feriha Koydum

Dün Türkmax'de bir bölümü vardi galiba bu dizinin. 2dk izledim ve sonrada küfür ederek kapattim.

Cevap: Adını Feriha Koydum | Emir 'in Yolu

Dizi kan değişimine gittiği için arşivden çıkarmanın iyi olacağını düşündüm.

Feriha karakterini oynayan Hazal Kaya 'nın diziden ayrıldığı ve "Emir 'in Yolu" ismiyle devam edecek olan dizinin fragmanı bir süredir yayınlanıyor. Bu fragmanda çalan Dua isimli şarkı ise arama motorlarında en fazla arattırılan şarkı olmayı başardı.

[video=youtube;S_rgsuSUUcU]https://www.youtube.com/watch?v=S_rgsuSUUcU&feature=player_detailpage[/video]

Bir küçük not: Dua şarkısı 1993 yılında, Sezen Aksu'nun 11nci albümü olan Deli Kızın Türküsünde yer almaktadır ve Sivas katliamına ithafen yazılmıştır.

Turk dizilerinin genel ozelligi zamaninda bitirmemeleri. uzatip cilkini cikariyorlar

@ ferdi, sanirim bitecegini soylemisler onceden o yuzden o kiz da baska projeye imza atmis. sonradan devam karari almislar galiba

Turk dizilerinin genel ozelligi zamaninda bitirmemeleri. uzatip cilkini cikariyorlar

@ ferdi, sanirim bitecegini soylemisler onceden o yuzden o kiz da baska projeye imza atmis. sonradan devam karari almislar galiba

Sagol hocam. Valla bende bitecegini sanmistim, oyle soyleniyordu dizi'den 1 ay once falan ama sonra bi baktim sezon finali yaziyor. Bitirseydiler daha iyi olurdu, Emir'in Yolu tutmayabilir. Ne uyduracaklar merak ediyorum, muhtemelen Emir yeni bir manita bulur ve artik onunla ugrastirirlar :D.

Baska bir dizi olacak herhalde bu. Hazal Kaya falan yokmus bunda duydugum kadariyla. Twitter'dan söylenenlere göre baya oyuncu ayrilmis.

Her yapımcı reyting ister ama reyting için dizinin genleri de değiştirilmez ki ya,zaten leşti şimdi leş oğlu leş oldu.

Üst Alt