Emmanuel Culio resmen Orduspor'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Cevap: Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Culio konusunda genel ve son cevabımı yazıyorum katılmayan arkadaslar olabilir saygı duyarım.

Culio futbol pasaportu olarak Arjantinli bir futbolcudur. Arjantin'de ki futbol kariyerinde en ufak bir parlama gösterememis ve genelde bildigim kadarıyla Arjantin 2.liginde top kosturmustur. Cluj takımında da 4 sene kadar top kosturmus ve çok parlak bir oyun koymadıgı kesindir. Bugün Galatasaray icin hedefleri olan bir takım icin culio yeterli diyorsanız ilk 11'de birsey demiyorum. Ama kenarda oturtmanında bir manası yok. Suan 7 yabancı var ve daha yönetim transfer yapma planında. Ve fatih hoca tribünde oturan yabamcı istemiyor. Culio'ya ne gerek var o zaman.
seb culioyu clujda 4 sene boyunca izledinmi acaba:) bırak 4 senesini 1 -2 macını izledinmi:)

Ben de hiç istemiyordum gitmesini. Geçen sene gerçekten o kötü takımda 2-3 iyi adamdan sadece bir tanesi Culio. Topal'ın gitmesi hariç diğerlerinde haklısın... Santos'tan da pek verim alamadık ama.

1 maçta bile selçuk culio melo 3lüsünü denemeden yolladık cidden içim cız etti .........

mesela bu takımda gökhan zan kalabiliyor ayhan kalabiliyor. sarpın ne olcagı belli degil. culio 9. yabancı olsa nolurki. cokmu para alıyor. ayhan bu heriften allah bilir daha cok para alıyordur.

seb culioyu clujda 4 sene boyunca izledinmi acaba:) bırak 4 senesini 1 -2 macını izledinmi:)

İzlemedim ama izlemem gerektiren bir oyuncu olsaydı elbet haberimiz olurdu. Bu adam 27 yasşına kadar Türkiye'de kaç kişi tanıyordu. Bu kadar etkili süper oyuncu ala ala Süper Lige yeni çıkan orduspor tek talip oldu. Bu adama bütün takımlar kapıya dizildide Galatasaray'mı vermedi.

Cluj takımında da 4 sene kadar top kosturmus ve çok parlak bir oyun koymadıgı kesindir.

draculio_97028.jpg

Ayhan ve Mustafa'yı yollardınız, Culio kalırdı. Para da sorun olmazdı böylelikle.

İzlemedim ama izlemem gerektiren bir oyuncu olsaydı elbet haberimiz olurdu. Bu adam 27 yasşına kadar Türkiye'de kaç kişi tanıyordu. Bu kadar etkili süper oyuncu ala ala Süper Lige yeni çıkan orduspor tek talip oldu. Bu adama bütün takımlar kapıya dizildide Galatasaray'mı vermedi.
riberyi 22 yaşında kim tanıyordu 2. ligdeydi. şikebahceli devidi kim tanıyordu. bende culio süper star demedimki. ama adam bu sene GS DA oynamayı haketti.

105 maçta 5 gol atmaksa mesele bizim mustafa sarp ilk geldigi sezon 5'ten fazla attı galiba. Bırakın abi fatih hoca düsünsün. Bizim görevimiz takımı desteklemek kendinizi bu kadar yormayın su kalmalı gitmeli. Bu adam bu kadar iyi neden talipleri yok neden cluj geri almıo gide gide orduspora gitti daha ne diyim ya. Bu adamlar bize kazıktır baska birsey hagi becali ve adnan kardeslerini kazıklarıdır. 4-5 senedir futbol izlemeyi unuttugnuz icin culio gibi adamlar size süper gelio.

105 maçta 5 gol atmaksa mesele bizim mustafa sarp ilk geldigi sezon 5'ten fazla attı galiba. Bırakın abi fatih hoca düsünsün. Bizim görevimiz takımı desteklemek kendinizi bu kadar yormayın su kalmalı gitmeli. Bu adam bu kadar iyi neden talipleri yok neden cluj geri almıo gide gide orduspora gitti daha ne diyim ya. Bu adamlar bize kazıktır baska birsey hagi becali ve adnan kardeslerini kazıklarıdır. 4-5 senedir futbol izlemeyi unuttugnuz icin culio gibi adamlar size süper gelio.
culio golcümü. milanda gattuso kac gol atmış bir bak. sampiyonlar ligindeki istatistiginide bakabilirsin.2009-2010 sezonuna. bize geldigi sezonki.

B_ae54f2a28d61ef979fc7f760f7c9cbe6.jpg

İşine öyle sadıkki, bu akşamki idmana bile katılmış. Bir çok oyuncu onun yerinde olsa izin alırdı. Bütün resimlere baktım hepsindede baya neşeli ve çalışkan görüküyor.

sarpla karşılaştıranmı isten

iyi oyuncu değildi diyen mi isten

yorumlarınızda şike yapmayın yahu İYİ ADAMDI İYİ

Üst Alt