Emmanuel Culio resmen Orduspor'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Cevap: Emmanuel Culio resmen Orduspor'da

Kiralık gitmesini bekliyordum iyi paraya satmışız.+2 için kullanılması taraftarıydım ama gittiyse daha verimli isimlerin geleceği belli oldu.

İş ahlakı ve kişiliği ile 4 4lük bir insan Ordu da çok başarılı olacağına ve iyi yerlere geleceğine inanıyorum.

Aydın,Ayhan gibileri kalsın Culio gitsin.Türk futbolunun en büyük sorunu yabancı düşmanlığıdır. Herkes görüyor bunu.

Adam 10 yıldan beri Galatasaray'da onu mu gönderseydik? Yabancı kontejyanı da azalır-dı Culio gitmesey-di. Ayhan'ın futbolu bize güzel gözükmese de, geriye pasları bizi sinirlendirse de emeği var sonuçta. Jübilesini yedek kalarak yapar ve seneye gider.

Yani bu kadar.VEFASIZLIK yüzünden bizim sembol adamlarımız bize sırt çevirdi.Artık bir yerden başlayalım.

iyi paraya satmışız ve Ordu tarihinde en maliyetli transfer olmuş.

yanılmıyorsam 2.5milyon € ya almıştık.

Bizde dahil çoğu takım transfer ettiği oyuncunun ya Milli takım formalı resmini yada yurt dışında oynadığı takımdaki resmini koyar.Ayrıca bir oyuncu gönderilmesine karar vermek için diğer mevkideki oyuncularla mı karşılaştırılır?

İyi de Culio'yu yurtdışından değil yurtiçinden alıyorlar. Ben resimden de açıklama metninden de (bizi bold yazmamaları gibi) febelilere has çekememezlik sezdim.

Arda, Selçuk ya da Melo'nun olası sakatlığında solda ve göbekte oynayabilecek en iyi alternatifimizi sattık. Culio'dan iyi bir oyuncu ya da culio ayarında bir oyuncu almaya kalksak o paraya alabilir miyiz? Ya da herhangi bir anadolu klübünün oyuncusu olsaydı Culio, bize ne kadara verirlerdi?

Yerine iyi birisi gelecekse satılması iyi oldu ancak eboue ve lass kalitesinden düşük oyuncular gelirse bence culio gitmemiliydi sanıldığı kadar kötü değildi geçen yarım sezonun en iyisiydi ancak tabi daha fazlasını bekleyemeyiz sezgin'in cluj dan makul bi bedelle aldığı adam ne kadar iyi olabilir ki:eek:

EmreUtkucan Emre Utkucan

Culio kesinlikle kotu bir futbolcu degil, ancak ayaginda cok top tutup, topu ezdigi icin Fatih Hoca onu istemedi.

23 saat önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

Adam 10 yıldan beri Galatasaray'da onu mu gönderseydik? Yabancı kontejyanı da azalır-dı Culio gitmesey-di. Ayhan'ın futbolu bize güzel gözükmese de, geriye pasları bizi sinirlendirse de emeği var sonuçta. Jübilesini yedek kalarak yapar ve seneye gider.

3-4 yıldır hep aynı hikaye.Yok şu kadar yıl oynadı,yok yerli,yok emeği var.10 yıl hizmet ettiyse,30 yıllık ömrümüzüde yedi.

EmreUtkucan Emre Utkucan

Culio kesinlikle kotu bir futbolcu degil, ancak ayaginda cok top tutup, topu ezdigi icin Fatih Hoca onu istemedi.

23 saat önce Favorilere ekle Retweetle Yanıtla

Evet bu doğru bizim orta sahayı liverpool maçında izledim makina gibi maşallah :D culio topu ezerdi,ancak yinede rotasyon için iyiydi yerine yıldız veya gelecek vaadeden biri gelmez ise yanlış hamle,ancak ben inanıyorum yerine çok iyi bi adamın geleceğine ;)

Yav bakalım iyi performans gösterilirse gelir arkadaşlar.

Culio geçen senenin berbat takımında göze çarpan bir futbolcuydu ama bu sene durumlar degisti.

culio gittiğine göre yerin kesin yerli veya yabancı biri gelecek yerli kim olur bilmem ama belki yabancı lass kesinleşmiştirde ondan satmışlardır :)

Üst Alt