# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué | 3.5 Milyon £ karşılığında Galatasaray'a transfer olmak üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Eboue Galatasaray'ımızı Açıkladı !

3.5 milyon sterlin. Yanılmıyorsam iyi bir bedele kapatmışız.

Ben birçok mevkide oynayabilmesi, düzgün karakteri ve üstün becerileriyle bu transferi bir yönetim başarısı olarak görüyorum.

Zaten kendisinin geldiğini Şeref Aydın'dan öğrenmiştik. Bu konuda bir şüphemiz yok.

hocam bu geyik nedir geçen biri daha yapmıştı bi açıklayın yahu:D
hocam stoçu alacağmız sıra stoçun takımı ipswiç town ıle hazrlık macı oynucaktı ve stoçu kadrodan cıkarmıslardı bizim forumdada aaa stoç kadro dışı kesin bizde dedıkoduları dolasmıstı sonra döndü febeye gitti ogun bu gündür espiri olark kullanılır bu :))

hocam bu geyik nedir geçen biri daha yapmıştı bi açıklayın yahu:D

Kardeşim Giovanni Dos Santos haberi çıktığında forum çok heyecanlandı. Oda o sıra Ipswich'de kiralıktı. Gece geç saatlerde ortalık hareketlendi, millet heyecandan Ipswich Town kadrosunu takip etmeye başlamıştı. :) Ne gecelerdi, ne heyecanlıdı. 007 Haldun'lu. Bu transfer dönemi hiç heyecanlı değil, kap'tan sanırım.

Edit : Unutmadan, transferi uzuyan bir oyuncu oldumu genelde bu espiri geçer.

Filanca oyuncu Ipswich Town kadrosundan çıkarılmış. :)

hocam stoçu alacağmız sıra stoçun takımı ipswiç town ıle hazrlık macı oynucaktı ve stoçu kadrodan cıkarmıslardı bizim forumdada aaa stoç kadro dışı kesin bizde dedıkoduları dolasmıstı sonra döndü febeye gitti ogun bu gündür espiri olark kullanılır bu :))

Stoch'un değil Dos Santos'un. Ipswich'de kiralık oynuyordu.

Cevap: Eboue: "Galatasaray ile anlaştım"

Şeref Aydın yine bildi. kap'ta çalışıyor demezsiniz heralde artık kap'ın biz bildirmeden nerden haberi olucak adam 2 gün önce söyledi bu forumda.. :D

Cevap: Eboue: "Galatasaray ile anlaştım"

Iki hafta once yabanci basin aciklamisti, bence duyumculara fazla credi veriyorsunuz.

şeref aydın bir duyumcudan daha öte sende öyle bir anlatmışsınki sanki adam ilk transferini bildi biraz araştır istersen şeref aydını sonra cevap yazarsın..

en son örnekte arda gidecek dedikoduları daha çıkmadan şeref aydın teklifler var deyip üzüldüğünü gidebileceğini söylemişti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt