# Emmanuel Eboué - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Emmanuel Eboué

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Emmanuel Eboué

haldun baba oynasın . rakip adamları uygun bi fiyata ayarlar bi gece operasyonu ile takımı galibiyete taşır. gollerde gece 3 te açıklanır... bizde merakla sabahlarız.

Cevap: # Emmanuel Eboué

Ben her yoruma saygı duyarım ama bu yorumu görünce şaşırdım.Bu yorumu yapan birinin Eboueyi izledigini sanmıyorum

Bir cümlenin içinde ama bağlacı geçiyorsa o bağlaçtan önceki sözler kesinlikle samimi değildir.

Konuya dönecek olursak görende Dani alves sanacak başlıkta bahsi geçen futbolcuyu , gerçi herkesin futbol anlayışı kendine ama senin yorumunada ben saygı duyuyorum.

Cevap: Emmanuel Eboué

-------leo-------

eboue(uğur)---servet---emre güngör-----hakan

keita-----elano----ayhan------kewell

-----arda------

-----baros-----

bu taktik deplasmanda baya işe yarar...tabi eboue gibi bir transfer gelirse süper olur

Eboue

Cim-Bom’da Eboue sesleri

İngiliz football.talents sitesi Sarı-Kırmızılılar’ın hem sağ kanat hem stoper oynayabilen Belçikalı için harekete geçtiğini yazdı

Galatasaray sessiz sedasız bir bomba daha mı patlatacak? Yardımcı antrenör Neeskens’in, “Kadro yeterli, transfere ihtiyaç yok” sözüne karşın Cim-Bom’un arayışlarının sürdüğü ortaya çıktı. İngiliz football.talents sitesi, Aslan’ın Arsenal’de forma giyen Belçikalı Emmanuel Eboue için harekete geçtiğini duyurdu. Hem sağ kanat hem de stoper oynayabilen Eboue’nin maliyeti 8 milyon euro. Lyon’lu Mensah’ın da gündemde olduğu öğrenildi.

Linderoth’a yine ameliyat

Galatasaray’a geldiği günden bu yana doğru dürüst oynamayan Tobias Linderoth yine bıçak altına yatacak. Netanya maçında 61 dakika oynayan İsveçli yıldızın sol dizinde menüsküs yırtığı belirlendiği ve bugün Bakırköy Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat edileceği açıklandı. Linderoth en az 20 gün sahalarda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt