Emrah Başsan Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emrah Başsan Galatasaray'da İddiası!

Podolski, Sinan, Bruma, Yasin vs elimizdeki butun kanatlardan daha kotu olan bir kanat bulduk. Cidden tebrik edilesi bir is, Tr kupasi disinda da kadroda goremeyiz zaten.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Amrabat ta aynı hayal kırıklığını bende yaşadım ama amrabat 8 milyonun altındanezildi ve taraftarımızın sabırsızlığı yuzunden cocuk kendine gelemedi,emrah sıfır bonservisle gelecek,tıtmazdada gönderirsin zararda etmezsın nedşr bu tepki anlamıyorum

Kadromuzda sinan ve bruma dışında dikine giden çalım atan biri varmı,bu adamı seyretsen utanıraın dediğine çok değil iki ay sonra sen ve seningibiler emrahı iyiki almışız senelerden beri istiyorduk ben demişdim çok iyi adam demeye başlarsınız.hayır bu butçe ile uefanın sopası ustumuzdeyken ne bekliyorsunuz ronado messi falanmı.ayrıca emre güral da alınırsa iyi olur sen Onada karşısındır umut bulut kesin senin idölündür,ayrıca bjk dende tolgayı alabilirsek çok iyi olut.

Hen yalancılar hem şerefsizler hem de Korkaklar.

Allah belanızı versin hainler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Serdar Aziz i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Emrah Bassan i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Sabri yi taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Hamit i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.

bu ne yaw, o zaman niye bu oyunculari aliyorsunuz

Vizyon transferi! Kombinelere ilgi düşük kaldığı için süre uzatmak zorunda kalan yönetim bu transferi yapmaya mecbur kaldı, gerçekten şartları zorlamış başkancık helal olsun.

Serdar Aziz i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Emrah Bassan i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Sabri yi taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.
Hamit i taraftarin tepkisinden korkuyorlar diye aciklamiyorlar.

bu ne yaw, o zaman niye bu oyunculari aliyorsunuz
Cevabı zaten biliyorsun ya rdaş! Biz biliyormuyuz diye soruyorsan komisyon elbette.

Üst Alt