Emre Akbaba Alınmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Akbaba Alınmalı mı?

Emre Akbaba Alınmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    33
gelsin 6 ay sonra nasıl satarız diye düşünmeye başlarız. kaan ayhan bundanda beter.

bizim yedeğe değil 3 tane ilk 11 oyuncusuna ihtiyacımız var. sol stoper, sol bek ve sol açık.

Kendisinden iki gömlek daha üstün Emre Çolak'ı beğenmeyen adamlar gelmiş Emre Akbaba kesinlikle alınmalı diyor. Anadolu kulüplerinden oyuncu alınmaması gerektiğini anlamanız için daha kaç milyon euro saçmamız, çöpe atmamız lazım? Kazık yiye yiye bıkmadık ya. Almayın kardeşim artık. Türk oyuncu çok lazımsa ya adam gibi akademi hocaları getirip eğit, yetiştir, altyapıdan çıkar ya da gurbetçileri al. Yazık bu çöplere saçılan milyonlarca euroya.

alakası yok çolak level atlayamadı birtürlü daha dogrusu harika oynadıgı oluyordu ama cok istikrarsızdı sebebi ise malum arda abisi kadar olmasada özel hayatı

emre çolagı cok severim ama akbabaya göre şut tekngi cok kötü,akbaba bence gayet güzel bir yedek olur

alakası yok çolak level atlayamadı birtürlü daha dogrusu harika oynadıgı oluyordu ama cok istikrarsızdı sebebi ise malum arda abisi kadar olmasada özel hayatı

emre çolagı cok severim ama akbabaya göre şut tekngi cok kötü,akbaba bence gayet güzel bir yedek olur

Zaten bir türlü level atlayamadı diye düşünmenin sebebi kendisini en başından beri GS formasıyla seyretmen. Çolak bizim altyapıdan çıkmamış olsa ve şu an Alanya'da oynuyor olsa Akbaba için düşündüğün şeylerin aynısını Çolak için düşünecektin. Çolak'ı Alanya'ya koy Akbaba'dan iyi oynar. Eğer Akbaba gelirse o da GS'deki Çolak'tan çok farklı olmayacak. E o zaman neden hazır elimizde Çolak varken sözleşmesini uzatmadık da şimdi aynı tipteki bir oyuncuyu bonservis ödeyerek alıyoruz?

Kesinlikle alınmalı. Hem rekabet acısından. Hem alternatif olarak. Eğer şu anki formunu bizde sürdürüp üzerine koyarsa Belhanda bile kesik yiyebilir. En azından Belhandanın formu artar bence.

Son düzenleme:
Eger yerli 10 numara almak icin geberiyorsak Deniz Turuc alinmali bu arkadas degil.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Şu yerli yetersiz topçuları sadece sınır var diye getiriyoruz yıllarca besliyoruz ah ulan ah yerli hiç bişeye önem vermeyen Türkiye konu topçuya gelince sonuna kadar destek veriyor.

Emre kimdir arkadaş cidden şu oyunuyla bize gelicek en az 5 milyon bonservis , 3 milyonda yıllık ücret vericez emreyle real deplasmanında maça çıksak ne yapar bana söyleyin daha ayakta durup yanında ki oyuncuya pas atamıyor bjk öyle ahım şahım top oynamadı ama yıldız gibi parladı emrenin yeteneksizliği ben vazgeçtim yerli topçu almayalım 14 yabancı + alt yapı olsun para verip almaya cidden değmez bunları hepsi aynı hepsi.

Şu yerli yetersiz topçuları sadece sınır var diye getiriyoruz yıllarca besliyoruz ah ulan ah yerli hiç bişeye önem vermeyen Türkiye konu topçuya gelince sonuna kadar destek veriyor.

Emre kimdir arkadaş cidden şu oyunuyla bize gelicek en az 5 milyon bonservis , 3 milyonda yıllık ücret vericez emreyle real deplasmanında maça çıksak ne yapar bana söyleyin daha ayakta durup yanında ki oyuncuya pas atamıyor bjk öyle ahım şahım top oynamadı ama yıldız gibi parladı emrenin yeteneksizliği ben vazgeçtim yerli topçu almayalım 14 yabancı + alt yapı olsun para verip almaya cidden değmez bunları hepsi aynı hepsi.
Yok üstat haşa ben desteklemiyorum ama 2019'dan sonra fenerin yabancı durumuna göre gelecek yani. Bir de solak demek mübarek demek :) hürmetler...

Yok üstat haşa ben desteklemiyorum ama 2019'dan sonra fenerin yabancı durumuna göre gelecek yani. Bir de solak demek mübarek demek :) hürmetler...
Yabancı sınırı fb nin durumuna göre mi sekillenecek üstad?

Yabancı sınırı fb nin durumuna göre mi sekillenecek üstad?
mutlaka üstat ve maalesef 2019 haziranında fenerbahçenin sadece aşağıdaki yabancıları kalıyor;

isla-dirar-kameni-giuliano-elmas...ki elması sayma 4 yabancı...yani bu yaz allahtan başkanlık seçimi var kesin 4 tane yabancı gelir ve en azından 3ü 2 senelik kontrat yapar bu da 7 yabancı demek...2019 kışı boş geçseler de 2018-2019'da 2 yabancı daha transfer etseler 2019 yazında asgari olarak toplamda 9 yabancı yapar...

Yani 9-10 civarı bir sınır gelecek...BJK de tali olsa da etkiler onun için 9 diye hazırlık yapmalıyız. Yani 2 türk olacak demek...Dolayısıyla gurbetçilerimiz çok kıymetli; sinan-eren bunlar tutulmalı yeniçeri ahmet-selçuk-serdar kovulmalı...hürmetler iyi geceler...

Üst Alt